Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Як проходять курси психології для експертів в IT Столиці - Онлайн курси

Програма включає вивчення психоаналізу, індивідуальної, поведінкової, когнітивної, гендерної, вікової психології, а також технологій гуманістично-орієнтованого консультування, екзистенціальної психотерапії, гештальт терапії, сімейної психотерапії, актуальним психологічним теоріям. Детальніше з програмою можна ознайомитися за посиланням: https://itstolytsa.ua/uk/kursy-profesiini/psikhologiya.

 

Викладачі

Наші педагоги мають сертифікати педагога-коуча. Ми пропонуємо викладати тільки тим фахівцям, які практикують психологічне консультування, проводять психодіагностику і т.п.

Групи

Ви можете навчатися в групі з 3 чоловік або індивідуально. Є ще такий формат навчання, коли ви займаєтеся удвох з другом - в цьому випадку обидва студенти платять по половині вартості курсу. Акція називається 1 + 1, її умови та інші бонусні програми можна подивитися тут: https://itstolytsa.ua/uk/o-kompanii/aktsii-uchbovoho-tsentru.

Графік

Якщо ви займаєтеся індивідуально, то ми узгоджуємо для вас перше заняття. Потім вже учень може сам домовлятися з викладачем про зручний час. Одне заняття триває 1,5 години. Всього занять за програмою вісім. Вибирати для занять в офісі можна час з 9 до 21. Про графік онлайн-занять можна домовлятися вільно.

Група на курс набирається протягом тижня - в цей же період узгоджується зручний для всіх учасників графік. Можна займатися тільки офлайн, в період з 9 до 21. Групових занять в програмі теж вісім, але тривають вони 3 години - щоб фахівець міг перевірити знання кожного студента.

Індивідуальне заняття можна перенести, попередивши викладача не менше ніж за дві години до початку. Групове заняття перенести не можна (хіба що в тому випадку, якщо не прийшла вся група).

Розташування

Ви можете навчатися в будь-який з 5 київських філій: біля метро Політехнічний інститут, Петрівка, Лівобережна, Позняки або Печерська. Центральний офіс знаходиться на Печерській, сюди потрібно приїхати, щоб підписати договір перед проходженням курсу і розпитати адміністраторів про потрібний курсі. Якщо ви вперше - не соромтеся подзвонити нам і уточнити дорогу в разі ускладнень.

Запис на курси

Передзвонити ?