Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Як залучити кваліфікованих IT-фахівців - Онлайн курси

Що мотивує програмістів вибрати місце роботи

Основні мотивуючі чинники для програмістів - інтерес до проекту, стабільність компанії, якісно обладнане робоче місце, неконфліктна команда, керівництво, яке дає зворотний зв'язок. Тому, коли залучаєте кандидата в команду, постарайтеся викликати у нього хороші враження про бізнес, колектив і менеджерів, технологічності та інноваційності проекту.

Якщо запрошуєте потенційного кандидата в офіс, враховуйте, що IT-фахівець звертає увагу на освітлення (при роботі з екраном дуже важлива оптимальна кількість світла в приміщенні), на особистий простір співробітників, облаштування простору для відпочинку.

Віддалена робота

До пандемії Ковід-19 айтішники вже активно користувалися можливістю працювати віддалено. У роботодавців склалася думка, що співробітники на віддаленому режимі намагаються просто виконувати менше роботи. У випадку з програмістами ця здогадка невірна. Айті-фахівці швидше за інших на ринку знаходять технологічні рішення для оптимізації практично всього - свого коду, своєї роботи і свого денного графіку.

Якщо об'єднати цю особливість з бажанням постійно зростати професійно і вирішувати все більш складні завдання, можна зробити висновок, що хороший фахівець постарається позбавитися від витрат часу, які не дають йому розвиватися, вчитися. До таких витрат можна віднести і дорогу в офіс.

Стимул у вигляді навчання

Можна зробити висновок, що програмісту досить дати можливість навчатися новому на роботі, щоб він був мотивований весь свій час присвятити компанії. Не варто ставити знак рівності між курсами, сплаченими компанією, і тим бажанням професійного зростання, яке гостро відчуває хороший айтішник.

Наприклад, співробітник може бути зацікавлений у підвищенні складності робочих завдань, більшій відповідальності в проектах. Дуже важливо скласти правильну структуру факторів мотивації для кожного працівника. І при цьому варто грунтуватися не на своїх припущеннях (і навіть не на цій статті), а на зворотному зв'язку від співробітників.

Тільки гроші

Зарплата має пріоритетне значення, тут сперечатися марно. Але нематеріальна мотивація відіграє велику роль в тому випадку, якщо ви пропонуєте оплату нарівні з іншими учасниками ринку. Складно уникнути плинності кадрів в будь-якій сфері, якщо менеджер не може налагодити роботу в команді, а зворотний зв'язок від керівництва отримати важче, ніж відповідь з офісу президента.

Певних прийомів, які допоможуть залучити кращих фахівців галузі, ще поки ніхто не винайшов. Саме з цієї причини керівникам потрібно проявляти кмітливість і орієнтуватися на переваги самих фахівців.

Запис на курси

Передзвонити ?