Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Навчання програмуванню для школярів в Києві.


Вітаємо Вас на сайті
Учбового Центру! Тут Ви отримаєте відповіді на питання про те, що таке програмування для школярів та як стати програмістом. Якщо Ви твердо вирішили віддати свою дитину на навчання та долучити її до опанування інформаційних технологій, вивчити основи програмування, здобути навички роботи з базами даних, створювати сайти – Ви потрапили за вірною адресою.  Навчання програмуванню для школярів містить в собі мету курсів, котра готова допомогти будь – якій охочій дитині опанувати розробку програмних продуктів. Програмування – це дуже широка галузь, котра містить в собі багато спеціалізацій.

Це можу бути розробка операційних систем, написання прикладних додатків, створення нових інструментів програмування, побудова автоматизованих систем управління бізнес – процесами на підприємствах. Робітники кожного з цих напрямків застосовують у своїй роботі програмні технології, що спеціалізовані для конкретних задач. Існує досить багато мов програмування та інших технік спілкування з комп’ютером. Цілком реально отримати уявлення про більшість з них, але стати класним спеціалістом у всіх галузях відразу дуже складно.

Навчання програмуванню для школярів надає все, що необхідно для дітей шкільного віку. Вони не тільки отримають знання про те, що таке програмування, але й на практиці опанують його базові принципи та прийоми. Курси містять теоретичні відомості, робочі приклади популярних задач, варіанти їхнього рішення.

Програмування для школярів

Класичне програмування стільникових додатків та веб – програмування суттєво відрізняються, різні у них як технології, що застосовуються, так і підхід до проектування рішень. Даний курс містить короткий огляд цих відмінностей, в ньому зібрані матеріали, що дозволяють пізнати особливості застосування найбільш відомих веб – технологій, які застосовуються до сервера, так і на стороні клієнта. Ми надамо своїм клієнтам все необхідне, що знадобиться для роботи за даною спеціальністю, створення сайтів в інтернеті з нуля.

Займатися у нас можна зі своїми друзями, застосовуючи, при цьому, форму групових занять чи ж індивідуально. Що б не обрав наш підопічний – ми намагатимемося забезпечити для нього комфортну обстановку та проведемо своє заняття у якості активної дружньої бесіди, а не нудного начитування. Також, наша команда приготувала всілякі цікаві практичні та контрольні завдання, котрі допоможуть відточити всі ті вміння, котрим Ви навчитеся на заняттях.

Після закінчення занять пройде атестаційна робота, котра встановить Ваш рівень знань, і за обов’язкової умови її хорошого проходження на руки видається документ, котрий буде засвідчувати про проходження курсів в Учбовому Центрі.

Ми готові навчати не тільки дорослих, а й тих, хто тільки починає свій шлях! Зацікавились? Приходьте! Чекаємо!

Ще статті за курсом: Навчання програмуванню для чайників.

Навчання програмуванню для школярів - Дають:

Навчання програмуванню для школярів в Києві. Програма навчання.

Запис на курси

Передзвонити ?