Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

IT-фахівець – популярна та високооплачувана професія сучасності. Ринок IT постійно потребує нових фахівців.

Проте, є один бар'єр – попередня підготовка. Вважається, що для того, щоб стати IT-фахівцем необхідно мати технічну освіту, знання вищої математики. Почасти це так і є – інженерам з їх надбаним у ВНЗ математичним апаратом освоювати програмування легше, вони швидше починають робити успіхи, засвоюють парадигми програмування і вирішують нестандартні завдання.

Однак стати програмістом можна і без попереднього навчання – для цього й існують курси айті з нуля.

Як вибрати мову програмування.

Існує кілька підходів до вибору мови програмування. Фахівці рекомендують вчити ту мову, яку добре знає ваш наставник – і це має сенс. Але не можна забувати й про власні інтереси – якщо Вам буде некомфортно працювати з обраною мовою програмування, то і навчання, і робота згодом перетвориться на важке випробування.

Також потрібно орієнтуватися в різноманітті мов і сфер застосування IT. У якій області ви бажаєте спеціалізуватися – веб-дизайн, розробка ігор і додатків, машинне навчання.

Крім того, зверніть увагу на кількість навчальних книг, сайтів та інших матеріалів з мов програмування. Оцініть їх доступність, можливість отримувати достатньо інформації з безкоштовних джерел і популярність. Чи потрібні фахівці зі знанням цієї мови на ринку праці в вашому місті, чи багато вакансій.

  • Веб-розробка сайтів і додатків – популярний напрям, який пропонують курси айті з нуля. Щоб їх опанувати, необхідно знати мову JavaScript, її фреймворки й бібліотеки – React, jQuery, Angular. Для роботи з серверною частиною сайту (бекенд) знадобиться знання Python, Ruby. Розробка клієнтської частини відбувається із застосуванням HTML, CSS, JavaScript і називається фронтенд. Розробник повного циклу (fullstack developer) повинен володіти всіма цими інструментами.
  • Тим, хто захоплюється комп'ютерними іграми та мріяв брати участь в їх створенні, підійде курс розробки ПО та ігор для комп'ютерів. Рекомендовані для вивчення мови – C++, C, C#.
  • Для мобільної розробки необхідне знання мов: Swift і Java.
  • Big Data / Data Science – машинне навчання і робота з даними. Популярні мови: Python, R, Scala, SQL, Julia. У цій області програмування важливо знання дискретної математики, структури даних і алгоритми, математичної статистики. Це найскладніший розділ, де необхідне знання університетської програми з математики та може знадобитися додаткове навчання.

Як навчитися IT з нуля.

Найчастіше початківці розробники обирають навчання на курсах – тут викладач завжди може пояснити складні моменти, порекомендує мову для вивчення і дасть посилання на корисну літературу по темі.

При виборі курсу зверніть увагу на наявність підготовки до співбесіди. Хороші курси обов'язково включають цей модуль в програму. Інтерв'ю з рекрутером – необхідний етап влаштування на роботу, найчастіше проводиться англійською.

Заняття на курсах НЕ скасовують необхідність самостійного навчання. IT-фахівець вчиться все життя. Необхідно щодня практикуватися в написанні власних проектів, публікувати їх, використовувати рекомендації других розробників.

Що необхідно знати програмісту.

  • Основи ООП і розуміння його основних принципів.
  • Базові поняття heap, ascii, process & thread.
  • Алгоритми та структури даних.
  • Дерева даних.
  • Масиви.
  • Знання англійської на середньому або вище середнього рівня достатньо, щоб розбиратися в технічній документації й використовувати іноземні джерела для самоосвіти.

Для вивчення програмування необхідно спеціальне програмне забезпечення – програми-компілятори та інтерпретатори.

Для самостійної практики рекомендується використовувати ресурс GitHub – це відкрите сховище для коду. Тут можна написати та викласти власний проект, спитати рекомендацій, доопрацювати його. GitHub можна використовувати як портфоліо для пошуку роботи – роботодавці оцінюють якість коду і приймають рішення.

Запис на курси

Передзвонити ?