Курси користувача ПК для початківців.Сьогодні Курси користувача ПК для початківців – одні з найбільш затребуваних. Жодну професію неможливо уявити без автоматизації процесів, отже й без застосування персональних комп’ютерів. Буде це офіс, виробничий цех, склад чи звичайна робота в домашніх умовах. В безодні сучасних технологій надзвичайно важливо встигати за всіма новинками, особливо, якщо Ваша професія так чи інакше пов’язана з комп’ютерами. Дані Курси користувача ПК для початківців орієнтовані на глибоке вивчення основних понять, незамінних в нормальній роботі з персональним комп’ютером. Це, звичайно, операційна система Windows, офісні програми Microsoft Office, мережа Internet, електронна пошта та інше програмне забезпечення. Викладачі, котрі ведуть курси ПК на нашій території, допоможуть Вам швидко та легко потоваришувати з комп’ютером.

Спираючись на які фактори, слід обирати учовий центр у якості свого наставника?

  1. адекватність пропонованих цін за свої послуги;
  2. гнучкий графік;
  3. досвідчені викладачі;
  4. індивідуальний підхід до кожного підопічного;
  5. групові чи індивідуальні заняття на вибір;
  6. навчання на вихідних;
  7. комфортна дружня атмосфера.

Після закінчення випускникам буде видане свідоцтво про закінчення курсу. Записуйтеся до Учбового Центру, адже наша команда працює тільки на позитивний результат. Кожен наш випускник це наша гордість. Ми намагаємося вкласти в них свою душу та, звичайно ж, максимум корисної свіжої інформації.

Курси користувача ПК для початківців: Програма курсу.

1. MS Wіndows. Складові елементи комп’ютера. Клавіатура. Вікна, папки, ярлики, контексте меню, дії мишкою.
2. Файл, типи файлів. Робота з об’єктами: переміщення, копіювання, виділення, відновлення, видалення, очищення кошика. Провідник.
3. Змінні носії. Копіювання та переміщення файлів з комп’ютера на змінні носії і в протилежному напрямку.
4. Головне меню. Пуск. Word. Стрічка меню, панелі інструментів. Набір тексту. Форматування та редагування елементів тексту. Збереження, шрифти.
5. Таблиці. Створення, редагування та форматування (стрічки, стовпчики, видалення, об’єднання та розбивання комірок).
6. Редактор Excel. Книги, листи, робота з листами, колір ярлика, видалення, переміщення, додавання.
7. Формат комірок (адреса, видалення, перенесення за словами, межі, копіювання та інше). Автозаповнення, базові формули.
8. Інтернет. Складові частини вікна Internet Explorer. Пошукові сервіси. Збереження інформації, знайденої інформації в інтернеті: текст, аудіо -  та відеофайли; графічна інформація.
9. Електронна пошта, створення скриньки, папки, створення повідомлень, прикріплення файлів до повідомлень).
10. Реєстрація в соцмережах, налаштування та оформлення своєї сторінки, встановлення параметрів, фотографії, повідомлення.
11. Skype. Створення контакту. Повідомлення, створення повідомлень в Skype.
12. Офісна техніка (принтери, сканери ксерокс).

Ще інформація за курсом: Курси користувача ПК.

На наших курсах.

Курси користувача ПК для початківців. Програма навчання.

Запис на курси

Передзвонити ?