Комп’ютерні курси онлайн в Києві.

Комп’ютерні курси онлайн відкривають наступні можливості:

- багатосторонні відео - та аудіоконференції;
- можливість переглядати завантажені презентації та відеоролики;
- застосування текстового чату;
- дошки для малювання;
- постійна демонстрація робочого столу викладача.

Є декілька причин, за якими онлайн курси вигідніші за звичайні. Головна з них – економія часу, адже Вам не слід витрачати його на дорогу. Багато слухачів курсів часто запізнюються чи навіть пропускають заняття саме через брак часу на дорогу. Це не може не позначитися на якості навчання навіть найстаранніших та найпосидючіших людей. На щастя, інтернет – технології постійно розвиваються і слухачі тепер можуть пройти навчання як на роботі, так і за домашнім ПК, при цьому економія близько двох годин часу на проїзд. Наступний немаловажливий плюс -  економія засобів. Тут все зрозуміло без пояснень: нема дороги на курси – нема оплати проїзду та інших витрат.

З такими курсами Ви не будете прив’язані до певного місця, навчання можна продовжувати, знаходячись в іншому місці у відрядженні, на відпочинку. Єдина умова – наявність комп’ютера з необхідним ПЗ.

КОМП’ЮТЕРНІ КУРСИ ОНАЛЙН

Комп’ютерні курси онлайн – форма навчання, котра доступна буквально кожному. Необхідний тільки комп’ютер та більше ніякого додаткового обладнання непотрібно. Ваш ПК має бути підключений до інтернету, а на ньому встановлена операційна система Windows чи Mac OS, звукова карта, колонки та мікрофон (краще застосовувати гарнітуру).

Дізнатися, чи підходить Ваш комп’ютер для такого навчання дуже просто: слід перевірити, чи можете Ви користуватися відеозв’язком у Скайпі без суттєвих перебоїв, завмирання звуку. Якщо все добре – сміливо записуйтеся на навчання онлайн!

Для початку роботи необхідне встановлення спеціального ПЗ, це буде зроблено всього лише один раз – під час першого підключення до заняття. Процес навчання проходить наступним чином: викладач, що знаходиться перед своїм комп’ютером, проводить заняття, спілкуючись з учнями за допомогою мікрофона та навушників. Кожен учасник може прямо на своєму моніторі спостерігати за його діями, слухати його лекцію.

У будь – який момент кожен може звернутися до нього чи до інших учасників у чаті або через мікрофон, поставити питання чи попросити повторити ще раз. Це майже так же просто, якби заняття відбувалося у звичайні аудиторії. Для більшої ефективності онлайн – занять застосовуються слайди, схеми, графіки та інші наочні зображення для кращого засвоєння інформації.
Ще корисної інформації: Комп’ютерні курси для дітей.

Комп’ютерні курси онлайн: Що вам дадуть ?

Комп’ютерні курси онлайн в Києві. Програма навчання

Запис на курси

Передзвонити ?