Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Правила роботи в програмі Word. Частина 1 - Онлайн курси

Відкривайте Ворд на своєму комп'ютері для наочності та читайте правила роботи з програмою в нашому матеріалі. Ці правила складають першу тему з навчання роботі у Ворді для новачків.

Набір тексту

  • Перший символ не може бути пропуском або Tab (кнопка для відступу на клавіатурі). Хіба що потрібно за допомогою Tab залишити порожнім перший стовпець, але про це в частині "Використання стовпців" у другій частині: https://itstolytsa.ua/uk/blog-ua/145-pk-dlia-pochatkivtsiv/2460-pravila-roboti-v-programi-word-chastina-2.
  • Між словами тексту повинен стояти тільки один пробіл або один Tab. Проте за допомогою декількох Tab поспіль можна заповнювати порожній стовпець при табуляції.
  • Після знаків пунктуації обов'язково ставиться пробіл. Пробіл не обов'язково ставити тільки після круглої дужки і лапок.
  • Не можна ставити Enter для переходу на новий рядок. Ставте його тільки після цілого абзацу. Якщо потрібно застосувати Enter після заголовка або рядку з вірша, обов'язково робіть це з натисканням клавіш Shift + Enter. Якщо ви зробили список і хочете перейти на наступний рядок без продовження нумерації, також використовуйте Shift + Enter.
  • Використовуйте нерозривний пробіл, щоб під час відображення або друку важливі частини тексту не відокремлювалися. Наприклад, такий пробіл потрібен між прізвищем та ініціалами (Дж. Олівер), після символу № та подібних. Тоді комп'ютер вважатиме цей текст одним словом.
  • Запам'ятайте різницю між дефісом і пропуском. До і після дефіса не потрібно ставити пробіли, це не пунктуаційний знак, він використовується для орфографії (правильного написання слів). Наприклад, в слові "коли-небудь". Тире розділяє частини тексту. Спочатку ви ставите звичайний дефіс, а потім він подовжується автоматично після пробілу і продовження тексту. Можна надрукувати тире за допомогою поєднання клавіш Ctrl + знак "мінус" на – увага – цифровому блоці клавіатури.
  • Останню помилку скасовуйте не Backspace, а піктограмою у вигляді стрілочки або клавішами Ctrl + z.
  • Здійснюйте форматування тексту тільки після того, як вже набрали початок наступного фрагменту. Тоді форматування (наприклад, жирний шрифт або вирівнювання по центру) буде застосовуватися не до всього тексту, а тільки до потрібного фрагменту.

Ну як? Здивовані, скільки корисних прийомів в цьому текстовому редакторі? Більше можна дізнатися на нашому курсі Microsoft Word в Києві (Basic). Посилання на програму навчання залишаємо тут: https://itstolytsa.ua/uk/kursy-ua/kursy-pk-dlia-pochatkivtsiv/word.

Запис на курси

Передзвонити ?