Увага!!! У зв'язку з постійними, частковими, аварійними відключеннями електроенергії компанія змушена перейти на ОНЛАЙН формат навчання. Після стабілізації та безперебійної подачі електроенергії буде знову відкритий доступ для навчання у всіх шести філіях компанії.

MICROSOFT EXCEL - навіщо потрібна програма - Онлайн курси

Excel - це програма з пакету Microsoft Office, яка була створена для роботи з різними електронними таблицями, вона дає можливість зберігати, проводити аналіз і організацію даних. Excel використовують не тільки веб-аналітики або фінансові директори, з його допомогою можна спростити багато завдань практично будь-якого фахівця, який використовує в роботі комп'ютер. Наприклад, в Excel можна зрозуміло візуалізувати SWOT-аналіз, прописати табличку з планом робіт, застосувати прості формули для швидких обчислень домашнього бюджету та інших розрахунків, складати діаграми і т.п.

Інструменти Excel в роботі

  • Текст. Завдяки різноманітному інструментарію для роботи з текстовою інформацією ви можете уявити звіти будь-якої складності в текстовому форматі.
  • Числові дані. Зручний формат для складання бюджетів.
  • Панелі управління. Ви можете розміщувати елементи управління на самому листі і за допомогою цього формувати наочну інтерактивну документацію.
  • Експорт та імпорт. Ведіть обмін інформацією з будь-якими джерелами.
  • Малюнки і схеми. Вставляйте на свої робочі листи фігури, а також малюнки SmartArt. Завдяки цьому ви можете здійснювати візуалізацію даних.
  • Організація баз даних і списків. За замовчуванням у програмі існує зручна структура стовпців і рядків.

Якщо зараз цей список виглядає незрозумілим, прочитайте наш наступний пункт.

Як вчити Excel

  1. Розберіться, що таке аркуші книги Excel, як вводити інформацію в листи.
  2. Далі навчіться проводити обчислення (створювати формули, використовувати відносні і абсолютні посилання, вбудовані функції).
  3. Вивчіть, як обробляти таблиці з даними: тобто як сортувати інформацію в таблиці, як її фільтрувати, як закріплювати рядки і стовпці для відображення на моніторі, як вставляти колонтитули.

Про роботу в програмі можна дізнатися на нашому курсі Excel в Києві (Basic). У план навчання входить шість занять по 1,5 години, за які ви в індивідуальному режимі освоїте всі навички з пунктів 1-3. Посилання на програму навчання залишаємо тут: https://itstolytsa.ua/uk/kursy-ua/kursy-pk-dlia-pochatkivtsiv/kursy-excel.

Ви можете перейти до більш просунутих рівнів, в яких нахил робиться на аналіз великих обсягів даних. Ознайомитися з курсом рівня Advanced можна за цим посиланням: https://itstolytsa.ua/uk/kursy-pohlybleni/excel.

Запис на курси

Передзвонити ?