Антон - Німецька

Антон проводить заняття, засновуючись на комунікативних методиках. За застосування методик, що базуються на комунікативних принципах, вже з першого заняття слухачі починають розмовляти німецькою мовою. Антон однаково успішно навчає слухачів всіх вікових категорій. Він навчить якісно будь – кого, незалежно від рівня першопочаткової підготовки.

Займаючись за авторськими методиками Антона, вже через шість місяців Ви будете вільно говорити на нескладні теми, навіть, якщо раніше ні слова не могли вимовити німецькою.

Викладач робить акцент на практичному відпрацюванні отриманих знань. Це завжди дає відмінний, більш швидкий результат навчання, ніж за теоретичних лекцій без практики. З Антоном Ви зможете вивчити не тільки базову граматику та слова. Він дасть Вам можливість отримати досвід спілкування, стійкий фундамент для удосконалення в подальшому, відточування майстерності.

Антон ознайомить Вас з німецькою культурою, звичаями, характером цієї країни. Занурившись в атмосферу країни, мову котрої Ви вивчаєте, Ви будете все розуміти та запам’ятовувати набагато швидше та якісніше. Грамотний викладач забезпечить відмінні знання. Під керівництвом Антона Ви будете займатися з радістю та натхненням.

Запис на курси

Передзвонити ?