Увага!!! У зв'язку з послабленням 2-го етапу карантину відкриття метрополітену і запуску транспорту ми офіційно починаємо роботу з 26-го травня. Навчальний центр працює в звичайному режимі. Також, Ви можете записатись на курси online!

Курси аудиту. Рівень 3. Київ.
Професійні курси аудиту до Ваших послуг! Навчальний Центр очікує всіх досвідчених працівників цієї галузі, що прагнуть удосконалювати свої знання та крокувати в ногу з часом. На наших заняттях слухачі будуть розбиратися у питаннях регулювання компаній; освоювати порядок схематизації програм та планів перевірок; вивчати аудиторські ризики та характерні ознаки оцінювання товарів.

Педагоги Навчального Центру покажуть, як правильно сформувати взаємовідносини між обома сторонами після завершення аудиту і під час його процесу. Клієнти будуть у майбутньому вміти ефективно укладати договори стосовно аудиту та давати оцінку його вартості.

Відповідну частину уваги програма навчання віддає аудиторським перевіркам, плануванню, статутній документації, бюджету; використанню процедур, котрі відносяться до експрес-аналізу. Якщо Ви не проходили базове чи поглиблене навчання, рекомендуємо його пройти, інакше професійні курси будуть не до кінця зрозумілими. для Вас! Навчальний Центр вже готовий взяти Вас під свою опіку!

Наш колектив пишається адекватною політикою цін, котрі відвідувачі зможуть дозволити собі, не лишаючи при цьому свій бюджет в збитковому стані. У нас на території працюють консультанти, які завжди готові допомогти відвідувачам зорієнтуватися у питаннях, що стосуються навчання. До того ж, вони надають детальну інформацію відносно акції, за участі в котрі дозволяють зекономити.

Якщо Ви дуже зайняті в будні дні і вільні тільки на вихідних, обирайте групи вихідного дня в наші команді! Якість навчання від цього не змінюється. До того ж, Навчальний Центр спробував зробити крок у сторону від банального навчання в будні, як у школі чи ж в університеті. Людям старшого віку також треба отримувати нові знання!

Складайте самостійно розклад згідно з яким будуть проходити заняття! Обирайте будь-який день та час, починаючи з самого ранку і закінчуючи пізно ввечері. Звичайно ж, попередньо погоджуйте його з педагогом, але основного стандартного графіка команда Центру не складає.

Педагоги, з котрими ми співпрацюємо, – досвідчені практики. Цей фактор дає можливість учням дізнатися все про тонкощі та нюанси проведення аудиту з перших вуст. Вони намагатимуться створити атмосферу затишку та комфорту. Навчання складено таким чином, що під час курсів Ви приймаєте безпосередню активну участь в бесіді зі своїм наставником.

Займайтеся індивідуально чи у групах. Кожна з груп складається з трьох присутніх. У такий спосіб педагоги зможуть приділити кожному відповідну увагу, відповісти на питання, пояснити тему детальніше та розставити певні акценти.

Випускники покидають Навчальний Центр із сертифікатами в руках. Ви знаєте багато професійних працівників, що займаються аудитом? Отож! Їх дуже мало, бо більшість зупиняється на базі та не навчається далі. Станьте одним з-поміж кваліфікованих та популярних працівників цієї сфери!

Курс Записатись
1 Курси аудиту. Basic. Записатись
2 Курси аудиту. Advanced. Записатись

Викладачі курсу

Сергій - Адміністрування бізнесу

Сергій - Адміністрування бізнесуВикладач курсу керівників ресторанного бізнесу має успішний досвід відкриття закладів з нуля,... Детальніше

Наталія - Бізнес рішення

Наталя - Бізнес рішенняНаталя має кваліфікацію фінансиста, а також диплом магістра за спеціальністю «Головний бухгалтер».... Детальніше

Як проходить процес навчання

Немає сумнівів, що комп'ютерні курси - це Ваш шанс на успішне працевлаштування. На заняттях Ви будете не тільки отримувати знання від наших практикуючих викладачів, Ви ще й навчитеся застосовувати їх на практиці. Наші фахівці завжди допоможуть вирішити проблеми, не залишать без уваги жодне з Ваших питань, адже наша мета - навчити Вас якісно.

  Запис на курси через форму на сайті або по телефону
  Отримання навчальних матеріалів та інструкцій
  Теорія і практика в наших класах або віддалено
  Online-консультації по домашнім завданням
  Отримання сертифікату про закінчення курсу

Записатися

Наші клієнти

Переваги «IT Cтолиця»

  Зручне розташування
Ми знаходимося біля метро. Вам не доведеться витрачати час на дорогу
  Викладачі-практики
Наші викладачі - досвідчені практики, що мають величезний досвід
  З другом дешевше
Якщо ви приведете друга, то кожен отримає 50% знижку на навчання
  Якісно та недорого
Ми постійно поліпшуємо програми курсів і переглядаємо ціни
  Корпоративне навчання
Ми знаємо, як зробити роботу ваших співробітників більш ефективною
  Працевлаштування
Випускники мають можливість влаштуватися у провідні IT-компанії
  Невеликі групи
У наших групах від 2 до 3 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному
  Комфортні умови
Маємо в розпорядженні зручні класи, де панує позитивний настрій
  Працюємо по вихідним
Щоб у вас була можливість поєднувати навчання і роботу

Відгуки про нас

15.03.2020 Відгук про курс «Комп'ютерний дизайн в 3D MAX»

Прошол курс обучения по 3D MAX. Курсом доволен. Даже доволен тем, что за время обучения было два преподавателя, что дало возможность разногранию.... Детальніше

13.03.2020 Відгук про курс «3D MAX»

Прошла курс 3D max. Все понравилось, в том числе и преподаватель Андрей. Булгакова В. С. Детальніше

12.03.2020 Відгук про курси «3D MAX»

Я прошла курс 3D MAX. Очень довольна обучением. Преподаватель Андрей очень хорошо преподает свои предметы. Преподаватели: Кобзарь Андрей, Приходько... Детальніше

11.03.2020 Відгук про курси «Інженерна графіка в AutoCAD»

Спасибо большое за проведенные курсы AutoCAD. Они помогли заполнить «белые пятна», новой и полезной информацией. Материал был выложен... Детальніше

Часті питання та відповіді

Як дізнатися вартість навчання?

Вартість навчання залежить від обраного курсу, а також від типу навчання: індивідуально або в групі. Ціни вказані на нашому сайті на сторінці "Ціни", а також на сторінці курсу. Якщо у вас є питання - не соромтеся, задавайте їх за нашими телефонами або через контактні форми на сайті!

Який час навчання можливий?

Можливий час навчання зазначено на сторінці курсу. Зазвичай це ранкові (9:00-11:00, 11:00-13:00), денні (13:00-15:00, 15:00-17:00) і вечірні (17:00-19:00, 19:00-21:00) години. Крім того, є можливість навчатися і по вихідних!

Чи видаються у вас сертифікати?

Так. Абсолютно всі студенти учбового центру після закінчення курсів отримають сертифікат, в котрому вказується інформація про курс, підтверджуєтеся його успішне закінчення.

Яким чином можна записатися на курси?

Для цього необхідно просто заповнити невелику on-line форму заявки на нашому сайті, або подзвонити за вказаним телефоном, або особисто прийти до нас в офіс.

Як і де харчуються наші слухачі?

Харчування слухачів, як таке, не передбачене договором та не входить до вартості курсу, реалізовується тільки за бажанням замовника.

Що включено до вартості курсів?

До вартості курсів входить безпосередньо заняття, методичні матеріали, котрі передбачені програмою, сертифікат про успішне закінчення навчання.

Будьте в курсі новин Будьте завжди в курсі свіжих акцій і новин

Запис на курси

Передзвонити ?