Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Навчальний курс Excel в Києві.

Перша версія Excel побачила світ в 1985 році, а отже вона з’явилася раніше, ніж Google та інші пошукові системи. Тільки подумайте: у світі ще не було пошуковиків, а Excel вже існував! Для комп’ютерної програми це хороший термін. Вона лишається популярною завдяки таким якостям як зручність, універсальність та простота застосування. Редактор пережив багато забутих програм. Беручи до уваги всього лише один факт, можна зацікавитися нею, пізнати, що ж за диво – програма Excel!

Сьогодні неможливо уявити таку професію, котра не потребувала б застосування Excel. Організація, що має хоча б один комп’ютер, обов’язково застосовує Excel. Будь – яка галузь діяльності, пов’язана із веденням обліку, придбанням, продажем, обміном не обійдеться без даної програми. Excel незамінний і це очевидно!

На щастя, команда спеціалістів Учбового Центру взяла до уваги це і пропонує до уваги своїх потенційних клієнтів навчальний курс Excel, котрий допоможе кожному вивчити незамінну програму, підвищити рівень знання ПК та покращити свої шанси під час працевлаштування, розширивши власну галузь професійної придатності.

Пройшовши навчальний курс excel, ви отримаєте знання та навчитеся:

- створювати таблиці, графіки, діаграми;
- формувати комірки та стовпчики;
- створювати, вносити зміни, видаляти та приховувати облікові записи;
- консолідувати дані;
- розподіляти інформацію за листами.

Повна програма курсу - тут.

Це далеко не все, чому можуть навчити Вас досвідчені практики нашої території.

Закінчивши навчальний курс Excel, наші випускники отримають в обов’язковому порядку документ, що затверджує успішне закінчення учбового процесу та те, що вони успішно пройшли заняття та стали сертифікованими спеціалістами, котрі вміють працювати в даній програмі.

Всі спеціалісти нашого Учбового Центру мають великий досвід. Вони готові проводити заняття сім днів на тиждень, починаючи від ранку та, закінчуючи пізно ввечері. Займатися можна у групі чи записатися  на індивідуальні заняття. В Учбовій програмі окрім теорії передбачено ще багато практичних завдань, котрі допоможуть Вам не нудьгувати, відточувати свою майстерність та закріплювати її.  Також, Ваш наставник буде задавати Вам домашні завдання, котрі слід виконувати в обов’язковому порядку. Стосовно будь – якої іншої інформації завжди можна звернутися до наших консультантів, котрі завжди готові вислухати та допомогти вирішити питання. Знаючи Excel на хорошому рівні, Ви зможете скласти достойну конкуренцію потенційним конкурентам та теперішнім співробітникам, тим самим, вийшовши на новий рівень та, маючи все для того, аби отримати підвищення чи отримати посаду в престижній компанії.

Не варто лишати це на завтра, запишіться на курси просто зараз, адже, можливо, багато Ваших колег вже зробили це!

Ще статті за курсом: Курси Excel для фінансистів.

На наших курсах.

Навчальний курс Excel в Києві. Програма навчання.

Запис на курси

Передзвонити ?