Увага!!! У зв'язку з постійними, частковими, аварійними відключеннями електроенергії компанія змушена перейти на ОНЛАЙН формат навчання. Після стабілізації та безперебійної подачі електроенергії буде знову відкритий доступ для навчання у всіх шести філіях компанії.

Навчальні курси програмування в Києві.

Учбовий Центр надає навчальні курси програмування, пройшовши котрі Ви опануєте нову професію, підвищите кваліфікацію та станете незамінним конкурентоздатним спеціалістом. На даних курсах слухачі зможуть вивчити JavaScript, PHP та C++. Знання, отримані під час даного курсу, застосовуються для роботи в галузі IT, творчій самореалізації, а також створення власної веб – сторінки. Навчальні курси програмування стають популярнішими кожного дня і це не дивно, адже жодна розробка не може обійтися без подібного спеціаліста.

Пройшовши цю дисципліну, можна стати спеціалістом в галузі IT – технологій та без зайвих труднощів знайти роботу чи вийти на новий рівень професіоналізму на чинному місці праці. Дані навчальні курси програмування призначені для всіх, хто прагне оволодіти мовами програмування, котрими створюються програми прикладного та системного призначення. Заняття підходять як для навчання користувачів – початківців, так і для майстрів, що бажають покращити свою кваліфікацію.

Викладачі, котрі проводять навчання, мають пристойний практичний досвід роботи в даній галузі. Вони допоможуть своїм клієнтам опанувати практичне застосування отриманих знань. Практика – головний елемент, на котрому ставиться акцент під час підготовки спеціалістів. Окрім теорії та практики на Вас очікує блок домашніх завдань, котрі слід виконувати в обов’язковому режимі, бо він буде перевірений Вашим наставником. Детальніше з програмою учбового процесу можна ознайомитися - ось за цим посиланням.

Переваги навчання в Учбовому Центрі

- гнучкий графік занять, котрий містить ранковий, денний та вечірній час;
- доступні ціни. Наше навчання доступне для всіх охочих;
- сучасне обладнання, ПЗ останніх версій;
- можливість проведення занять на вихідних.

Відгуки наших випускників можна прочитати, заглянувши до відповідного розділу сайту і наша дружня команда спеціалістів сподівається на те, що за їх допомоги Ви зможете прийняти остаточне рішення. Аби записатися на заняття, слід всього лише заповнити невелику анкету, котрі також легко знайти. За  виникнення будь – якого ряду інших питань завжди можна зв’язатися з нашими консультантами, котрі дадуть максимум інформації, що є.

Учбовий Центр цінує довіру кожного свого клієнта! Приходьте до нашого Центру і ми надамо Вам багато якісної інформації!

Ще статті за курсом: Школа програмування – курси.

Навчальні курси програмування - Дають:

Навчальні курси програмування в Києві. Програма навчання.

Запис на курси

Передзвонити ?