Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Початкові курси програмування в Києві.


Панує думка що без відповідного навчання
не можна розраховувати на хорошу роботу. В нашій країні зберігся застарілий підхід до викладання, наша освіта, як не дивно, спрямована на виховання теоретиків – писарів, через що виникає нестача спеціалістів саме практичного спрямування. От тільки знання лише теорії, навіть найякіснішої, не дає досить багажу для роботи за спеціальністю, в результаті спеціалістам надзвичайно складно влаштуватися на роботу та розпочати побудову кар’єри. Водночас страждають і роботодавці, адже знайти спеціаліста з досвідом досить, таки, складно.

Яким же, таки, слід бути навчанню айті – спеціалістів? Програма зобов’язана бути продуманою, в ній мають бути взяті до уваги побажання та вимоги роботодавців, особливості сучасних технологій та стандартів. Наша учбова програма курсу -Детальніше. Пройшовши початкові курси програмування в Учбовому Центрі, наші слухачі зможуть оволодіти всіма базовими азами мов програмування. Ми надаємо розуміння та навички роботи з такими мовами програмування, як: PHP, C++, HTML та багато інших. Наставники готові взяти під свою опіку новачків, а також професіоналів своєї справи. У нас працюють тільки практикуючі викладачі, котрі мають всі дані для того, аби навчити свою аудиторію якісному програмуванню.

Навчання у нас повністю відповідає всім сучасним вимогам. Тематика кожного заняття складена професійно та продумана до дрібниць. Викладача мають пристойний досвід практичної роботи, вони поділяться знаннями із особистих прикладів, підкажуть починаючим майстрам їхній вірний шлях розвитку.

Ночтакові курси програмування

Ми докладемо всі свої зусилля, аби наші випускники були озброєні знаннями та повністю готові до зустрічі з реальними робочими задачами, Ви отримаєте свій перший досвід. Учбовий Центр розуміє та бере до уваги потреби своїх клієнтів: початкові курси програмування – це ефективне навчання, котре дає все, що необхідно майбутнім професіоналам.

У нас заняття відбуваються в комфортних аудиторіях. Кожен із майстрів має достатню кількість сучасних методичних матеріалів у своєму розпорядженні. Займатися можна в групі до 3 осіб, тим самим, здобуваючи нові знайомства чи індивідуально, лише з викладачем. Після закінчення учбового процесу кожен зі слухачів в обов’язковому порядку складає спеціальне тестування на встановлення його рівня знань. Після того, як воно буде спішно ним здане – видається сертифікат. За його допомоги влаштуватися на роботу буде значно простіше, а отримати підвищення – також. Приходьте! Ми готові навчати сім днів на тиждень, за досить таки, демократичну плату.

Навчатися програмувати не пізно ніколи!

Ще статті за курсом: Навчання програмуванню для школярів.

Початкові курси програмування - Дають:

Початкові курси програмування в Києві. Програма навчання.

Запис на курси

Передзвонити ?