Курси лекцій з програмування в Києві.

Дані курси лекцій з програмування розрахований на тих, хто бажає навчитися самостійно робити сайти, але ще не знає, як перейти до цього. Курси лекцій з програмування в Учбовому Центрі починаються з самих азів – з невеликого теоретичного огляду, котрий дасть уявлення про те, що таке програмування, як влаштовані сайти, як розроблюються, встановлюються програми, яке ПЗ вимагається для повноцінної розробки сайтів. У нас учні мають можливість дізнатися про найрізноманітніші методи верстання сайтів будь – якої складності. Навчання дає можливість своїм слухачам найближчим часом стати достойними конкурентами іншим працівникам цієї галузі на сучасному ринку праці! Детальніше про авторську програму курсу - тут.

Команда спеціалістів нашого учбового центру навчить своїх підопічних:

- основним поняттям веб;
- повноцінному застосуванню мови гіпер – розмітки HTML;
- розмітці сторінок за допомогою нових семантичних тегів HTML5: footer, aside, nav, header;
- застосуванню текстових ефектів;
- створенню якісних, гарних сайтів;
- створенню сторінок, що підходять до пристроїв з різноманітним дозволом екранів;
- застосуванню мови розмітки XML;
- створюванню швидких сайтів із застосуванням шаблонів HTML5 та css;
- застосуванню вбудованих можливостей браузерів для відтворення файлів на інтернет – сторінках;
- користуватися тінями, закругленими кутами для блоків;
- застосуванню нових полів введення для застосування валідуємих форм без JavaScript;
- застосуванню нестандартних шрифтів.

В кінці учбового процесу кожному зі слухачів буде необхідно скласти спеціальне тестування та після того, як вони успішно це зроблять – отримають іменний сертифікат, котрий можна надавати на співбесідах.

Заняття відбуваються в затишних аудиторіях, котрі мають хороші місця свого розташування – Вам не доведеться блукати вулицями годинами в пошуку необхідної адреси. Відвідування занять обговорюється з майстром, бо він бере до уваги всі побажання свого підопічного, а потім вже формує дату та час наступного заняття. Тим. Хто не має часу відвідувати навчання з понеділка по п’ятницю, ми приготували особливий сюрприз: проведення занять на вихідних.

Ціни Учбового Центру приємно порадують його відвідувачів, бо вони у нас демократичні. Також, на нашій території присутні консультанти, котрі завжди готові допомогти розібратися в будь – яких ситуаціях, що можуть виникнути у наших відвідувачів та дати відповіді на питання, що цікавлять.

Сміливо приходьте на курси програмування до Учбового Центру! Ви самі не встигнете прийти до тями, як будете добре оперувати всіма системами та консультувати інших у роботі з ними!

Ще статті за курсом: Навчання мовам програмування.

Курси лекцій з програмування - Дадуть:

Курси лекцій з програмування в Києві.

Запис на курси

Передзвонити ?