Курси для початкових користувачів ПК в Києві.

Вміння грамотно, а головне  - ефективно застосовувати ПК сьогодні необхідне кожній людині. Це своєрідний білет до світу цифрових технологій, невід’ємна частина роботи будь – якого спеціаліста та, звичайно, ледь не головна вимога роботодавця до потенційного працівника. Якщо Вам важлива висока ефективність професійної діяльності та Ви бажаєте підвищити свій рівень знань, тоді просто необхідно закінчити курси для користувачів ПК в нашому Учбовому Центрі. Це дозволить більше не витрачати дорогоцінний час на спроби самостійного опанування офісних програм. Тепер є можливість просто зосередитися на роботі. Тим, хто вже володіє навичками роботи з ПК в достатній мірі, допоможуть пройти як базовий курс, так і навчання за ефективним програмами для просунутих користувачів. Заняття проводяться за сучасними версіями програмних продуктів Microsoft Office.

Навчання в Учбовому Центрі, дійсно, запорука успіху. У нас завжди можна обрати для себе зручний графік відвідування, навчатися тільки в той час, коли зручно Вам. Щорічно наші випускники з успіхом працевлаштовуються на хороші посади. Обравши наш Учбовий Центр - людина рухається у вірному напрямку до успіху.

Курси для користувачів пк – початківців включають :

- операційну систему Microsoft Windows;
- текстовий редактор Microsoft Word;
- електронні таблиці Microsoft Excel;
- основні прийоми роботи в мережі інтернет, користування електронною поштою.

Навички, котрі дасть вивчення пропонованого матуріалу нашого Учбового Центру:

- грамотно та продуктивно працювати на ПК;
- орієнтуватися в його роботі, легко вирішувати проблеми, долати труднощі, котрі можуть виникати під час роботи;
- створювати будь – які текстові та табличні документи;
- оформлювати їх за всіма правилами;
- з легкістю знаходити в інтернеті необхідну інформацію, зберігати її на будь – які електронні носії інформації;
- відправляти, отримувати електронні листи та файли.

Всі наші викладачі мають хороший досвід та оперують тільки перевіреними якісними даними. Заняття проводяться за кількості трьох слухачів та викладача чи одного учня з наставником. На нашій території завжди діють спеціальні приємні пропозиції, котрі допоможуть, суттєво, знизити ціну за надані нами послуги. Про них завжди можна дізнатися від консультантів Учбово – освітнього центру.

Приходьте на курси для користувачів ПК – початківців! Сучасні технології це не так страшно! Наша команда допоможе Вам в цьому впевнитися!

Додаткова інформація за курсом: Курси ПК для пенсіонерів.

На наших курсах.

Курси для початкових користувачів ПК в Києві. Програма навчання.

Запис на курси

Передзвонити ?