Курси веб - дизайну для підлітків в Києві.

Комп’ютери та Інтернет проникли абсолютно до всіх галузей життя, практично кожна фірма, незалежно від розмірів, галузі діяльності, розташування повинна мати представництво у Всесвітній мережі – власний сайт. Все більшою популярністю користуються такі професії, як: веб – дизайнер, спеціаліст із просунення сайтів, верстальник web – сторінок. До того ж, дані спеціальності дозволяють людям працювати яку офісі, так і вдома. Подібну професію може опанувати цілком будь – яка людина.
Курси веб – дизайну для підлітків призначені для тих, хто розпочинає свій шлях у галузі веб – технологій із юного віку. В програмі навчання розглядаються такі теми, як юзабіліті, верстання HTML/CSS, веб - дизайн, просунення сайтів, пошукова оптимізація SEO.

Детальніше в учбовій програмі курсуКурси в Учбовому Центрі – це база для навчання за спеціальностями web – програмування.

Під час навчання слухачі нашого Учбового Центру:

- Навчаться створенню макетів майбутніх сайтів із привабливою, чіткою, легкою для розуміння структурою для відвідувачів (чи юзабіліті);
- зможуть верстати ресурси із застосуванням HTML та CSS, розміщувати на них посилання, форми, графічні елементи (кнопки, банери), таблиці та т.і.;
- дізнаються все про дивове верстання, фіксовані/гумові платформи, кросбраузерність та валідність кодів;
- навчаться правильній реєстрації та просуненню сайтів у Інтернеті (оглядово).

Закінчивши курси веб – дизайну для підлітків, всі випускники обов’язково отримають сертифікат, що підтверджує високий рівень підготовки. Знання, котрі дають заняття в компанії наших досвідчених викладачів, будуть корисні представникам будь – яких професій, з кількості котрих у майбутньому обиратимуть підлітки, якщо ця робота, звичайно, буде пов’язана з мережею Інтернет: HTML–верстальники, WEB – дизайнери, спеціалісти з реклами в Інтернеті та просунення сайтів, контент – менеджери та інші.

Викладач, котрий проводить заняття, має хороший рівень викладання, досвід у веб – програмуванні, багато успішних проектів та є спеціалістом з HTML, СSS, JavaScript, PHP. Займатися можна в будь – який зручний час. Заняття проходять у групах до трьох осіб чи індивідуально. Ми навчаємо сім днів на тиждень. Всі учні займаються побудовою свого графіка власноруч. Викладач та адміністратори території завжди готові прийти йому на допомогу. Ви можете взяти участь в акціях Учбового Центру, завдяки котрим Ви зможете трохи знизити стандартну ціну навчання.

Тим, що ще в юному віці опанує професію веб – дизайнера буде набагато легше в майбутньому, бо ставати на шлях кар’єрної драбини краще зараз, ніж відкладати цю справу на далеке потім!

Ще статті за курсом: Курси веб дизайну (Базовий курс)

Курси веб дизайну для підлітків - Дадуть:

Курси веб - дизайну для підлітків в Києві. Програма навчання.

Запис на курси

Передзвонити ?