Курси web програмування для школярів в Києві.

Мова C++ - це об’єктно – орієнтована мова загального призначення. Вона в одному ряду з об’єктно – орієнтованою парадигмою, також підтримує процедурне, узагальнене програмування та повністю відповідає вимогам стандартів  Американського інституту стандартів ANSI, а також ISO. Така сертифікація гарантує кросплатформну переносність, сумісність мови з більшістю серед програмування. Курси web програмування для школярів в Учбовому Центрі розраховані на тих, хто тільки розпочинає вивчення мов програмування чи ж має знання на початковому рівні. У процесі навчання слухачі будуть знайомитися із загальними поняттями та прийомами успішного програмування.

Наші курси web - програмування для школярів дозволять учням оволодіти основними можливостями мови програмування C++, навчитися управляти даними різноманітних видів, створювати інші типи даних, працювати з пам’яттю, складати умовні вирази, цикли.

Web програмування для школярів

Слухачі дізнаються все про процедурне програмування, застосування функцій, навчаться застосовувати весь потенціал об’єктно – орієнтованого програмування, реалізовувати механізми ООП – наслідування, поліморфізм та інкапсуляцію. На заняттях з викладачами нашого Учбового Центру будуть вивчені інструменти, необхідні для узагальненого програмування: виключні ситуації, шаблони класів та функцій, бібліотека шаблонів (STL). Вони дадуть своїм підопічним розуміння загальних понять, що необхідні для застосування будь – яких мов програмування: алгоритми, динамічна структура даних, фази збору програм, системи числення, налагодження коду.

Програма курсу крім теорії передбачає рішення практичних задач.  Детальніше за посиланням. Закінчивши курси web – програмування для школярів, слухачі зможуть самостійно проектувати, писати ефективні програми для рішення складних задач, розбиратися в чужому коді, удосконалювати його. Отримані знання можна застосовувати у навчанні, для написання програм для власних потреб, нададуть хорошу базу для подальшого поглибленого вивчення С++ та Visual C++. Це буде перший крок до роботи програмістів в IT - компаніях.

Після того, як заняття закінчаться, всі слухачі пройдуть спеціальну роботу на встановлення рівня знань та після її позитивного здачі отримають документ, що засвідчує те, що кожен з них проходив навчання у нас, досягнув хорошого рівня знань та готовий застосовувати свої вміння на практиці.

Свої послуги Учбовий Центр надає в будь – який зручний час для свого клієнта протягом семи днів на тиждень. Графік кожного наступного заняття обговорюється з наставником, бо ми намагаємося відійти від стандартної системи освіти та зробити її комфортнішою, аби через нас Ви докорінно не змінювали свій звичний ритм життя. Наші ціни сподобаються всім, бо вони у нас розумні та помірні. Освіта має бути доступною, а багато учбових закладів про це забувають!

Наш Учбовий Центр радий вітати Вас!

Курси web програмування для школярів - Дають:

Курси web програмування для школярів в Києві. Програма навчання.

Запис на курси

Передзвонити ?