Курси Indesign (Базовий курс) в Києві.

Курси indesign (Базовий курс) в Учбовому Центрі призначені для вивчення верстання та спрямовані на здобуття слухачами навичок роботи в цій програмі. Навчання у нас дозволить учням опанувати верстання різнорідних елементів публікацій (фотографій, ілюстрацій, графіків, таблиць, текстів) в цілісний оригінал – пакет.

Наші досвідчені викладачі ознайомлять Вас із особливостями верстання із застосуванням InDesign у галузі поліграфії. Після проходження курсу випускники будуть мати відмінну базу. Вони зможуть як продовжити навчання у нас для просунутих користувачів, так і самостійно розвивати отримані навички.

У нас на заняттях Ви дізнаєтеся все секрети ефективної роботи з різноманітними видами видань: паперовими та електронними. Курси indesign (базовий курс) можуть проходити верстальники електронних книг, журналів, розробники різноманітних додатків для iPad, iPhone та Android для навчання створення електронних публікацій. Результатом проходження матеріалу буде знання базових прийомів верстання в InDesign, Ви зможете якісно та грамотно верстати різноманітні видання: від листівок, газет та брошур до журналів та книг.

Вивчення Indesign

У процесі навчання викладач розкриє своїм підопічним багато секретів InDesign, навчить застосовувати унікальні методики, поділиться безцінним досвідом, тим самим, допомагаючи уникнути найпоширеніших помилок. Після закінчення курсу випускникам буде виданий сертифікат Учбво – освітнього центру. Програма навчання розрахована на слухачів, що незнайомі з InDesign та не мають досвіду роботи в поліграфії. Програма курсу - Детальніше.

Вимоги до слухачів курсу лощить прості:  Вам слід знати основи комп’ютерної грамотності, мати навички застосування графічних пакетів. Наша дружня команда готова забезпечити своїм клієнтам гнучкий графік, проведення занять на вихідних дружню та комфортну обстановку, хороших спеціалістів, невелику тривалість за часом, перевірений та хороший обсяг матеріалу, адекватні ціни за навчання.

Записуйтеся в Учбовий Центр!

Ще статті за курсом: InDesign офіційний учбовий курс.

Курси InDesign (Базовий курс) - Дає:

Курси Indesign (Базовий курс) в Києві.

Запис на курси

Передзвонити ?