Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Курси excel для початківців в Києві

Учбовий Центр запрошує всіх охочих відвідати курси Excel для початківців. Вони будуть цікаві тим слухачам, котрі бажають опанувати одну з найпопулярніших програм – MS Excel. Ми живемо в епоху комп’ютерної грамотності. Сьогодні, людина, котра не вміє користуватися електронним помічником, обмежена у можливостях: їй складніше обрати професію, вона практично позбавлена перспектив кар’єрного зростання. Про те, аби працювати на комп’ютері повноцінно, не знаючи, при цьому, додатку програмного пакета Office, не може бути й мови. Наші курси excel для початківців допоможуть Вам розвіяти помилкові думки про те, що в цій програмі можна тільки створювати таблиці та заповнювати їх даними. Завдяки курсам наші клієнти дізнаються все про великі перспективи роботи з Excel, навчаться їх застосовувати в роботі, на виробничому підприємстві, а також для ведення обліку власного бізнесу, в домашній бухгалтерії та багато іншого.

Курси призначені для слухачів, котрі прагнуть опанувати основні методи роботи із застосуванням електронних таблиць. Програма навчання містить в собі оглядну інформацію, вивчення призначень та можливостей програми, термінології, відомості про функції елементів, різноманітних команд, об’єктів Microsoft Excel. Детальніше про все це можна прочитати в нашій авторській, індивідуально складеній програмі курсу - ось посилання на програму. Крім цього, курси містять знайомство з процедурами, що дозволяють вирішувати фінансові задачі, що зустрічаються найчастіше.

Вивчення Excel

Слухачі нашого Учбового Центру під час навчання виконують обширний обсяг практичних завдань. Керують процесом практикуючі викладачі, що мають великий досвід роботи за даною спеціальністю. Вони дають поради, рекомендації та пропонують ряд корисних методик. Таким чином, учні закріплюють отриманий матеріал та готують хорошу базу для самостійної роботи в цьому ресурсі. Навчання проводиться як окремо для кожного учня, так і для цілих груп. Не хвилюйтеся, в наших групах всього по три особи, тому можете сміливо обирати цей варіант! Наш колектив працює на позитивний результат, а не тільки для галочки, тому ми вислухаємо всі Ваші побажання та прохання, а також дамо вичерпні відповіді на ряд запитань.

Ви зможете без труднощів створювати та адмініструвати різноманітні електронні таблиці. Методи навчання на курсах вміщують активне долучення слухачів до учбового процесу, застосування тільки найякісніших та нових методичних матеріалів. Заняття проводяться за невимушеної обстановки в зручний час. Закінчивши навчання з успіхом, Ви отримаєте спеціальний сертифікат.

Обирайте Учбовий Центр: з нами навчатися комфортно та цікаво!

Ще інформація за курсом: Курси просунутий Excel

Курси excel для початківців - Дадуть:

Курси excel для початківців в Києві. Програма навчання.

Запис на курси

Передзвонити ?