Курси Archicad для початківців в Києві.

Учбово – освітній центр пропонує Вам пройти курси Archicad для початківців, після успішного закінчення котрих кожен випускник отримає сертифікат, що підтверджує його професіоналізм. Пройшовши навчання на нашій території, кожен клієнт підвищить свою цінність на ринку праці та отримає додаткові конкурентні переваги в очах потенціальних роботодавців. На заняттях надається можливість опанувати весь набір інструментів новітньої версії ArchiCAD 16. Процес проектування тепер буде надавати користувачам ще більше задоволення, адже новий інтерфейс програми став потужнішим, зручним та інтуїтивним для легкого користування програмою.

ArchiCAD є системою, котра об’єднує побудову двомірної та тримірної графіки. Вона відрізняється від інших пакетів принципом створення проектів: в ній Ви будете не просто креслити будівлі – Ви будете їх будувати. На кожному етапі роботи Ви завжди зможете отримати повну інформацію про об’єкт, що проектується: розрізи, плани поверхів, фасади, перспектива та аксонометрія. Детальніше в нашій програмі курсу - ось посилання.

ARCHICAD

Курси Archicad для початківців діляться на два рівня: архітектурне проектування та його розширені можливості. Базовий рівень необхідно пройти тим, хто до цього не був знайомий з програмою, у кого нема навичок креслення, знань в галузі архітектури та будівництва. Пройшовши курс навчання другого рівня, Ви дізнаєтеся про ефективне застосування розширених можливостей програми, зможете впевнено користуватися програмним пакетом ArchiCAD 16.

В Центрі є всі необхідні умови для глибокого вивчення програми: це і практикуючі спеціалісти з великим досвідом роботи, досвідом викладацької діяльності, також комфортні відмінно облаштовані аудиторії, зручний ля кожного графік занять. Ви завжди можете обрати: займатися в групах чи ж тільки у компанії свого наставника. Якщо Ви оберете перший варіант, то знайте, що разом з вами будуть присутніми ще два учні. На відміну від ряду курсів подібного спрямування, в Учбовому Центрі викладачі не приймаються навчати більше трьох осіб. Все через те, що наш колектив бажає працювати на позитивний результат, а не для галочки. Нам важливо, аби підопічні покидали аудиторії без зайвих питань, на котрі не знайшли відповіді та ряду нестикувань у головах. Приходьте навчатися на нашу територію, вивчіть всі можливості програми ArchiCAD 16 та починайте застосовувати свої знання на практиці вже сьогодні!

Ще статті за курсом: Курси архітектурного проектування

Курси Archicad для початківців.

Курси Archicad для початківців в Києві.

Запис на курси

Передзвонити ?