Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

MS Excel 2013 базовий курс в Києві.

В теперішній час вся основна інформація підприємств вноситься в корпоративні інформаційні системи, там же зберігається та оброблюється. Не дивлячись, на ці нововведення, електронні таблиці Excel зберігають свої позиції і так, як і раніше лишаються найзатребуванішим інструментом роботи з даними будь – яких типів.

Більшою мірою це обумовлено важливістю рішення нестандартних фінансових задач в Microsoft Excel, адже тоді аналізу піддаються дані найбільших обсягів. Коло подібних задач досить обширне: це може бути як фінансовий пошук помилок та встановлення невідповідностей в базі даних, так і побудова складних фінансових, економічних бізнес – моделей важливих процесів.

Проведення аналізу даних корпоративних систем передбачає обробку дуже великих обсягів даних. Звичайно, такий аналіз не можна провести власноруч, для його ефективного виконання треба застосування найпотужніших вирахувальних можливостей Microsoft Excel: макроси, звідні таблиці, пошук рішень, вбудовані та користувальницькі функції.

Ефективні рішення великого обсягу бізнес – задач неминуче вимагає комплексного підходу, застосування всіх інструментів Excel, що вже є зі всіма їхніми можливостями. MS Excel 2013 базовий курс необхідний користувачам, чиєю метою є отримання якісних знань; тим, хто бажає стати кваліфікованим спеціалістом, здатним максимально застосовувати у своїй роботі величезні можливості електронних таблиць MS Excel. У навчанні даної програми Вам допоможе авторська програма курсу - посилання на програму.

Вивчення базового курсу ms excel 2013

MS Excel 2013 базовий курс являє собою навчання, що дозволяє поглиблено вивчити найефективніші, але, в той же час, найскладніші у застосуванні засоби обробки та аналізу даних. Програма учбового процесу будується таким чином, що матеріал подається в логічній послідовності, отже засвоюються міцно та без додаткових труднощів. В нашому Учбовому Центрі учні підкріплюють теоретичні знання виконанням прикладів, вправ, що базуються на реальних практичних задачах.

Викладають у нас тільки досвідчені практики. Єдиного графіка для учнів у нас нема, бо ми беремо до уваги те, що кожен із клієнтів має вій режим планування днів, котрий, часом, складно вписати в якісь рамки. День та час зустрічі зі своїм наставником кожен обирає на свій розсуд. Ми проводимо навчання в групах та індивідуально. Групи в нас формуються не більше, ніж з 3 осіб.

В Учбово – освітньому центрі можна отримати якісні знання за досить короткий відрізок часу! Наші майстри підготують своїх слухачів до реальної роботи! Ви станете цінним працівником для будь – якого підприємства!

Ще корисні статті за курсом: Курсі Excel для початківців

MS Excel 2013 базовий курс - Дає:

MS Excel 2013 базовий курс в Києві.

Запис на курси

Передзвонити ?