Курси для пенсіонерів в Києві.

Сьогодні, в часи космічних швидкостей, небачуваного прогресу та розвитку комп’ютерних технологій, комп’ютери необхідні навіть на касах супермаркетів. Тому володіння ПК сьогодні вкрай актуальне, до того ж, не тільки для молоді, але ж для людей у віці. Для чого ж, все – таки, бабусі чи дідусеві необхідний комп’ютер? Насправді, дуже багато людей у віці працюють після виходу на пенсію і їм, аби не відставати від життя, як мінімум слід знати як надрукувати текст, відправити листа електронною поштою. Хтось цікавиться як користуватися Skype, аби спілкуватися з родичами, котрі мешкають за кордоном. Завдяки інтернету перед людиною відкривається цікавий світ, багато можливостей та корисної інформації, котра стає доступною для тих, хто вміє користуватися ПК!

Учбовий Центр запрошує всіх дідусів та бабусь на навчання для людей похилого віку, де можна без особливих труднощів навчитися застосувати ПК не гірше сучасної молоді.

Курси для пенсіонерів проходять за програмою, що розроблена із врахуванням особливостей сприйняття людей даної вікової категорії. В нашому Центрі Ви будете почувати себе комфортно, адже учбові групи будуть формуватися виключно за віковим принципом. Заняття для людей похилого віку проводяться в спокійному темпі, пройдений матеріал час від часу повторюється. Наші викладачі досвідчені, уважні та терплячі. Це люди, котрі намагатимуться знайти особистий підхід до кожного зі своїх підопічних. Якщо у Вас виникають питання – ставте їх відразу, не слід соромитися! Ваш викладач це Ваш наставник, котрий і зобов’язаний вислухати, а також відповісти на кожен питання, що цікавить. Вони допоможуть Вам якомога швидше набути навички роботи з ПК. Курси в Учбово – освітньому центрі дадуть можливість людям старшого покоління зберігати статус активних учасників сучасного життя.

Під час навчання майстри навчать:

- впевненій роботі з мишкою, клавіатурою;
- створенню та збереженню папок файлів, роботі з флешкою;
- введенню та редагуванню тексту за допомогою редактора Word;
- пошуку інформації в мережі інтернет, збереженню її на своєму ПК;
- роботі з електронною поштою, відправленню листів, документів, фотографій;
- спілкуватися з родичами та друзями через Skype.

Курс розроблений для:

- людей старшої вікової категорії.

Основні вимоги до слухачів:

Бажання навчитися та наявність домашнього комп’ютера.

Наші головні переваги:

- безкоштовні методичні матеріали;
- багато практичних занять;
- маленькі групи;
- гнучкий графік.

Ще інформація за курсом: Курси ПК.

Курси для пенсіонерів: Що ми даємо ?

Курси для пенсіонерів в Києві.

Запис на курси

Передзвонити ?