Увага!!! У зв'язку з постійними, частковими, аварійними відключеннями електроенергії компанія змушена перейти на ОНЛАЙН формат навчання. Після стабілізації та безперебійної подачі електроенергії буде знову відкритий доступ для навчання у всіх шести філіях компанії.

Курси Автокад в Києві.
Курси автокад необхідні під час підготовки дизайнерів та проектувальників. Дане навчання передбачає опановування програм, що є незамінними у всіх галузях проектування. Пам’ятайте, що ця програма може реалізовувати майже всі види креслярських робіт, котрі тільки можуть бути необхідні в різноманітних галузях технічного проектування. Курси – це інтенсивне комп’ютерне навчання, під час котрого викладачі Центру допоможуть Вам опанувати програму для автоматизації проектування. Розклад занять не буде заважати Вашому звичному графіку, Ви зможете відвідувати курси навіть за дуже сильної завантаженості на роботі чи навчанні. Наші викладачі займаються зі своїми підопічними з понеділка по неділю, тому Ви можете обрати будь – який зручний для себе день та час. Навчання підійде новачкам та просунутим користувачам. Наші практикуючі викладачі завжди готові дати відповіді на будь – які Ваші запитання, вони будуть приділяти достатню кількість часу кожному.

Курси автокад – це не тільки лекції, ми намагаємося професійно та зрозуміло ознайомити Вас із насиченою програмою, постійно проводимо практичні заняття. Детально ознайомитися з нашою авторською програмою курсу можливо за цим посиланням.

Наше навчання відкриє перед Вами багато можливостей:

  • практичне проектування вже з перших занять;
  • надійну підмогу під час працевлаштування;
  • реальну економію часу та засобів;
  • важливе доповнення до багажу знань, що вже є;
  • престижну освіту;
  • надасть шанс отримати високооплачувану посаду.

Обравши наш Учбовий Центр, можна на крок наблизитися до успішної кар’єри архітектора, інженера комунікаційних мереж, проектувальника. Якщо Ви бажаєте досягти успіху, постійно поповнюйте знання, не шкодуйте засобів та часу на самовдосконалення. Програма курсу розроблена спеціалістами, в ній взяті до уваги всі сучасні вимоги роботодавців. З нашими курсами Ви навчитеся максимально ефективно застосовувати всі можливості та ресурси програми.

Вивчення програми AUTOCAD

Викладачі нашої території навчать прийомам практичного креслення, формування креслення, як документу; застосуванню розмірів та допусків. Ви сміливо зможете застосовувати тримірну графіку в AutoCAD. Після закінчення навчання всі випускники складуть своєрідний екзамен та отримають свідоцтво встановленого державного зразка.

На нашому сайті можете ознайомитися з акційними пропозиціями та знижками на навчання.

Чекаємо Вас в Центрі вже сьогодні!

Ще статті за курсом: Курси AutoCAD 2013

Курси Автокад - Дають:

Курси Автокад в Києві. Програма навчання.

Запис на курси

Передзвонити ?