Комп’ютерні курси для пенсіонерів в Києві.

Ми живемо у часи космічних швидкостей, небачуваного прогресу та стрімкого розвитку комп’ютерних технологій. Вони проникають у всі галузі життя людства, навіть у звичному магазині неможливо буде придбати продукти, якщо на касі зависне чи зламається комп’ютер. Сучасне життя буде паралізовано без комп’ютерної техніки. Саме тому знання комп’ютера сьогодні актуально не тільки для молодих людей, але й для користувачів у віці. У Вас може виникнути закономірне питання про те, навіщо ж ці знання можуть знадобитися бабусі чи дідусеві. Насправді, багато людей похилого віку працюють після виходу на пенсію і їм, аби лишатися в курсі всього, що відбувається, йти в ногу з часом слід, як мінімум, вміти друкувати текст, відправляти електронні листи чи шукати інформацію в інтернеті.

Інші цікавляться Skype, застосовуються його для спілкування  рідними, що мешкають за кордоном. Не слід багато говорити про те, який яскравий світ відкривається тим, хто вміє користуватися всіма благами мережі інтернет. Тут можна знайти і бібліотеки з багатьма книжками, і фільми, серіали, прогноз погоди, світові новини, віртуально відвідувати музеї, шукати знайомих через соціальні мережі, наприклад, Однокласники!

НАВЧАННЯ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ

Учбовий Центр запрошує всіх просунутих дідусів та бабусь навчитися користуватися комп’ютером, пройшовши спеціальне навчання для пенсіонерів! Програма курсів розроблена із врахуванням всіх особливостей сприйняття цієї вікової категорії. Наші викладачі дадуть можливість всім бажаючим отримати знання, при цьому, почуваючи себе цілком комфортно у групі, що складається з таких же учнів, як Ви самі.

Наша команда Центру формує учбові групи виключно за віком. Комп’ютерне навчання проводиться у спокійному темпі, пройдений матеріал часто повторюється для кращого засвоєння. Всі викладачі, котрі працюють у нас, уважні, терплячі

У нас можна навчитися:

- правильно користуватися мишкою, клавіатурою;
- створювати, переміщувати, зберігати папки та файли;
- правильно застосовувати флешку;
- вводити. Редагувати тексти в текстовому редакторі Word;
- знаходити інформацію в інтернеті, зберігати її на комп’ютері;
- працювати з електронною поштою, відправляти листи, фото, документи;
- зв’язуватися для спілкування зі своїми родичами та друзями за допомогою Skype.

Курс розрахований на навчання людей старшої вікової категорії. Вимоги до слухачів досить прості: для відмінного засвоєння матеріалу досить мати бажання навчатися та домашній комп’ютер.
Ще додаткова інформація за курсом: Комп’ютерні курси.

Комп’ютерні курси для пенсіонерів: Що даємо ?

Комп’ютерні курси для пенсіонерів Києві.

Запис на курси

Передзвонити ?