Інтерактивний курс AutoCad в Києві

Учбово – освітній центр пропонує Вам пройти інтерактивний курс autocad та таким чином отримати одну з найзатребуваніших професій – професію проектувальника, архітектора чи дизайнера. Тим, хто вже займається подібною діяльністю, наша команда допоможе перейти на новий більш високий рівень майстерності. Програма AutoCAD надає величезний спектр можливостей для три – та двомірного проектування, випуску проектної документації. Одне з найголовніших переваг системи AutoCAD – наступництво. Кожна оновлена версія зберігає переваги попередньої, при цьому, додаються нові можливості та розширюється арсенал зручних засобів для роботи.

ІНТЕРАКТИВНИЙ КУРС AUTOCAD В УЧЬОВОМУ ЦЕНТРІ

Це означає, що, вивчивши роботу в програмі останньої версії, Ви з легкістю та без яких – небудь заминок зможете застосовувати й більше ранішні версії системи.

У версії даного ПЗ 2014 року користувальницький інтерфейс змінився на краще, розвиток отримав командний рядок. Тепер вона має можливість автоматичного редагування помилково набраних імен команд, пропонує адаптивні варіанти завершення команд, що набираються; може підбирати синоніми. Блок, котрий є у файлі, тепер можна вставити, вписавши його ім’я в командний рядок. Також, з’явилися закладки, котрі дозволяють швидко перемикатися між кресленнями, створювати нові сторінки.

Крім того, розвиток autocad отримав наступні можливості:

- Лента обсуждения проекта, стимулирующая совместную работу разных групп пользователей;
- импорт файлов Inventor;
– синхронизация файлов, настроек программы;
- взаимодействие с Autodesk 360;
- поддержка файлов в формате PDF;
- приложение AutoCAD WS, связь через веб-интерфейс или мобильные гаджеты;
- 3D-печать моделей;
– разработка прототипов имеющихся моделей;
- возможность работы с картографическим сервисом, это позволяет проектировщикам пользоваться в проектах данными сканирования реальных объектов;
- улучшен обмен информацией через соц сети;
- встроены возможности подключения к Twitter, Facebook.

Заняття в Учбовому Центрі відбуваються за гнучким графіком. Це означає, що Ви можете навчатися в будь – який день тижня та практично в будь – який час – все залежить від Ваших побажань. Коли програма  курсу буде вичитана - Ви отримаєте спеціальне свідоцтво. Будьте готові до того, що для своїх підопічних наш колектив продумав спеціальний блок домашніх завдань. Ці завдання слід виконувати обов’язково, адже вони будуть перевірятися. Займатися можна в групах, в котрі ми допускаємо по три людини чи ж на індивідуальній основі.

Детальна програма курсу за темою, тут.

Ще інформація по курсу: AutoCAD 2010 Учебный курс.

Інтерактивний курс autocad - Дає:

Інтерактивний курс AutoCad в Києві. Програма навчання

Запис на курси

Передзвонити ?