Навіщо потрібен менеджер ЗЕД

Якщо Ви взаємодієте з іноземними партнерами, з іноземними ринками, експортуєте товари в закордонні країни, то все це характеризує Ваше підприємство, як успішне. Звичайно, для кожного з нас це містить асоціації престижу. А той, хто несе відповідальність за цю галузь діяльність, як заведено вважати, знаходиться на досить високій посаді та має пристойний дохід. Так, менеджер ЗЕД це посада, що має великий попит та добре сплачується, але для того, аби її обійняти, слід багато знати. Така людина повинна володіти багатьма мовами, розуміти культуру інших держав, бути компетентним у питаннях, що стосуються права та економіки.

Через те, що більшість наших підприємств стали все більше співпрацювати з іноземними, відбувається тотальна глобалізація економіки, то все це стає підставою для того, аби попит на працівників, що зможуть впоратися з такими обов’язками, тільки зростав. Таку людину просто неможливо замінити на якийсь час кимось іншим. Для того, аби займатися тим, чим займається він, слід вміти виконувати великий обсяг своєрідних завдань, на додачу до всього – постійно вести переговори з колегами з – за кордону. І повірте, мова це другий фактор складності, перший – дипломатичність ведення переговорів.

Звичайно, займатися подібною діяльністю досить цікаво, бо на такого  працівника очікують відрядження за кордон, активна участь в ряді міжнародних виставок та багато іншого, не менш корисного та захоплюючого. Ви зможете значно розширити свій кругозір та отримати багато нових та корисних знайомств.

Якщо говорити якомога точніше про роботу менеджера ЗЕД, то він займається наступним: створює та збільшує закордонну клієнтську базу, веде переговори та укладає ряд угод, проводить оформлення документації на предмет міжнародних перевезень, відстежує ринок. Робота його вимагає максимальної зосередженості, адже він постійно щось контролює – чи це буде митне питання чи ж переговори із закордонними партнерами. Йому варто бути уважним та вдаватися навіть у найдрібніші деталі.

Робота менеджера зед

Вимоги до людей, охочих очолити посаду менеджера ЗЕД стосуються наявності вищої освіти, що вкрай обов’язково. Також, як вже було сказано, це стосується знання іноземних мов, англійська – перша в списку. Знання ПК та законів митного питання зобов’язано бути у переліку його освіти. Така людина має проявляти активність, ініціативність, завзятість. Якщо ви бажаєте обійняти таку посаду, тоді Вам слід мати за своїми плечима багаторічний досвід роботи. Також Ви зобов’язані вміти правильно укладати всілякі договори та вести підготовку документів.

Ви думаєте, що зробити для тог, аби стартонути? Для початку, візьміться за посаду логіста чи секретаря у ЗЕД – відділ. Є вірогідність, що Вас можуть взяти одразу на посаду менеджера. Також можна закінчити відповідні курси, аби мати базу знань, а, якщо її не буде, то Вас просто нікуди не візьмуть.

А в кінці нумо трохи поговоримо про середньостатистичного представника даної посади та його заробітній платі. Найзатребуванішим спеціалістам від 25 і до 40 років. Понад 50% з них отримали знання, займаючись на курсах. Також ті люди, котрі удосконалюють свої знання, беруть активну участь в семінарах, завжди будуть цікаві роботодавцям у першу чергу. Більша частина таких працівників – жіноча стать. Отримують вони щомісячно виплати, що варіюються в межах 4000 тис. гривень. От тільки, якщо  у Вас є пристойний досвід, то у такому випадку, Ви можете отримувати від 1000 доларів.

Запис на курси

Передзвонити ?