Бухгалтер - серце компанії

Такі люди, як бухгалтери, необхідні завжди та всюди. Їх вважають серцями всіх підприємств. А все, тому що від них залежить понад 70% успіху всієї справи. Тому й панує певний дефіцит подібних спеціалістів. Бухгалтер, котрий володіє англійською мовою може претендувати на більшу зарплатню, ніж звичайний. Під час пошуку такого працівника необхідно спиратися на рекомендації, котрі видаються колишніми керівниками претендентів. Якщо Ви розшукуєте головного бухгалтера, котрому хочете довірити всі таємниці, то для цього необхідно буде вести вкрай ретельні пошуки. Тут справа буде стосуватися не тільки його компетентності, як кваліфікованого спеціаліста, але й особистісних характеристик, подібних до порядності, відповідальності, працелюбності. Для того, аби Ви могли правильно оцінити професіоналізм претендента, слід провести для нього певне тестування, що стосується питань бухгалтерії, відносно теорії та практики.

Професія: бухгалтер

Понад усе цінують таких працівників саме в галузі господарства. Даний факт обумовлений непростим циклом управління кінцевою продукцією, всілякий наступний етап якого проходить із встановленою фінансовою орієнтацією. Всі рекрутери, як один, сьогодні почали стверджувати про те, що спеціалісти в галузі бухгалтерії, котрі знають англійську мову, будуть коштувати на ринку праці в декілька разів дорожче.

Також, зараз панує хороший попит на фінансистів, що обізнані з МСФЗ, відносно котрих функціонує багато підприємств нашої країни. Якщо Ви хочете обійняти посаду фінансового контролера чи ж внутрішнього аудитора, то тоді Вам слід мати САР/CIPA, ACCA –  кваліфікації.

Запис на курси

Передзвонити ?