Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Створення сайту з нуля - Онлайн курси

Щоб створити сайт самостійно, можна освоїти навички програмування, а можна скористатися готовим рішенням у вигляді движка для сайту. У цій статті розповімо про обидва шляхи.

Спосіб 1: писати код самостійно

  • Фронтенд (клієнтська сторона).

Опановувати верстку сайту можна маючи лише навички користування комп'ютером та роботи в текстових редакторах. Найбільш затребувані мови для верстки сайтів - HTML (HyperText Markup Language), CSS (Cascading Style Sheets) або так званий Стиль, а також JavaScript.

HTML потрібен для того, щоб прописати основу веб-сторінки, тобто її логічну розмітку. За допомогою CSS застосовуються параметри форматування для різних елементів, тобто структурі елементів, прописаної за допомогою HTML, надається який-небудь зовнішній вигляд. JavaScript дозволяє зробити веб-сторінку інтерактивною.

  • Бекенд (серверна сторона).

Щоб з'єднати зверстаний інтерфейс платформи з базою даних, потрібно написати код для взаємодії з сервером. Більше 50% сайтів написані на мові програмування PHP, серед них і Фейсбук.

У нашому навчальному центрі є програми з навчання верстці (веб-дизайну): https://itstolytsa.ua/uk/kursy-ua/stvorennia-saitiv/kursy-web-dyzainu, а також бекенду: https://itstolytsa.ua/uk/kursy-ua/kursy-prohramuvannia/prohramuvannia-php.

У кожному курсі по десять занять тривалістю 1,5 години. Після проходження курсів ви зможете самостійно створити повноцінно функціонуючий сайт з хорошим інтерфейсом і базою даних.

Спосіб 2: використовувати готові движки

Звичайно ж, простіше і вигідніше скористатися вже готовими рішеннями, використовуючи движки для сайтів. CMS або системи керування вмістом - це програми, що спрощують роботу зі створення і підтримки сайту.

Є безкоштовні і платні CMS. Основна перевага платної системи - наявність техпідтримки в разі виникнення будь-яких проблем.

Якщо ви не боїтеся самостійно навчитися усувати помилки на сайті, рекомендуємо для старту використовувати безкоштовні платформи. На популярних движках WordPress, Tilda, Joomla можна реалізувати практично будь-який проект, від лендингу до великого магазину. Будь-яку систему можна освоїти за десять занять в IT Столиці, закінчивши курс з власним готовим сайтом. Посилання на всі програми навчання залишаємо тут: https://itstolytsa.ua/uk/kursy-ua/stvorennia-saitiv.

Запис на курси

Передзвонити ?