Як бути успішним — що таке успіх - Онлайн курси

Підійдемо до питання з психологічної точки зору, тому що відчуття успішності - це однозначно явище людської психіки. Успіх складається з трьох "пазлів": закриття задач, визнання своїх досягнень і формування впевненості в собі.

  • Закриття задач.

Не варто шукати відповіді на запитання "Чого я сьогодні досяг?". Таким чином ви ставите себе в залежність від зовнішнього заохочення суспільства. Легко себе демотивувати на перших порах, поки ви такого заохочення ще не отримали.

Запитуйте себе, що сьогодні потрібно зробити, що нового дізнатися. Потрібно тримати в голові масштабні завдання на зразок закінчення інституту, але водночас концентруватися варто на невеликих: прочитати розділ книги, пройти тест, розібрати формулу і т.п.

  • Визнання своїх досягнень.

Наша самооцінка підвищується навіть за умови невеликого досягнення. Але для початку потрібно взагалі своє звершення помітити. Можливо, тепер вам стане зрозумілішою мета ведення щоденника? Не в одній мотиваційній статті знайдете приклад з щоденниками відомих людей бізнесу або мистецтва. Запишіть те, що встигли зробити за добу, швидше за все, це вас порадує і підбадьорить в кінці сумбурного дня.

  • Формування впевненості.

Свій успіх кожен оцінює мірками оточення - батьків, колег, друзів. Припустимо, ви успішний менеджер. Вас цінує керівництво, з вікон кабінету видно центральний парк, життя вдалося. Чи ні? Багато людей, не отримуючи регулярно від оточення "підтвердження" своєї успішності, починають сумніватися у власних досягненнях.

Невірно. Суть успіху в тому, що людина зуміла встановити значимі для себе відношення між різними сферами в житті - між кар'єрою, навчанням, стосунками, духовним розвитком і т.п. Живіть за своїми мірками, довіряйте своєму природному, а не нав'язаному, вибору.

Швидше за все, якщо ви зацікавилися темою успіху, у вашій поведінці переважає раціоналізм. Можете помічати за собою схильність до побудови стратегій, бажання досягти власного розуміння. Ви сприймаєте інформацію послідовно, логічно і системно, хочете бачити в цьому процесі чітку мету.

Якщо вказане вище кого-то аж надто нагадує, а ви усе ще не займаєтеся підприємництвом, рекомендуємо замислитися. Завжди чекаємо вас з бізнес-ідеєю на курсах підприємництва в нашому навчальному центрі. Посилання на програму навчання ось:
https://itstolytsa.ua/uk/kursy-ua/biznes-kursy/kursy-biznesu.

Запис на курси

Передзвонити ?