Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.
Наталія - Дизайнер

Наталія працює в програмі Adobe Photoshop починаючи з її ранніх версій протягом останніх десяти років.
Цей фахівець допоможе Вам освоїти Photoshop починаючи з азів, і закінчуючи створенням складних ілюстрацій або макетів з нуля. Наталія знає, як оптимізувати робочий процес в Photoshop і Illustrator, активно використовує хоткеї, плагіни й екшени.

• У процесі занять студенти навчаються використовувати дизайнерський пакет Adobe для розв'язання різноманітних задач: здійснення ретуші фото, створення колажів, типографіки, банерів, макетів сторінок для веб-сайту.
• Будуть налаштовувати робочий простір програм під себе, що істотно заощадить час.

• Пройдуть шлях від ідеї до реалізації творчої роботи, навіть якщо відкрили Adobe Photoshop або Adobe Illustrator вперше.
Наталія має вищу освіту і досвід роботи в програмах Adobe Photoshop (10 років), Adobe Illustrator (7 років) і Adobe After Effects (2 роки). У 2018 році брала участь в конференції спільноти фрілансерів Envato в рамках туру Meet & Greet.
Наталя захоплюється анімацією і працює над власним проектом для міжнародного фестивалю.

Запис на курси

Передзвонити ?