Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.
Віталій - Інженер

Курси професійного застосування AutoCAD проводить практикуючий інженер – будівельник, спеціаліст з комп’ютерних систем та інструктор Autodesk – Віталій. Його курс призначений для тих, хто вже має базові навички роботи. Віталій допоможе Вам максимально підвищити ефективність праці, розширити горизонти Ваших професійних можливостей.

На заняттях будуть проводитися конкретні приклади з досвіду викладача. Він навчить Вас працювати не тільки якісно, але й швидко, із врахування стандартного підприємства – роботодавця. На курсі буде розглядатися багато прикладів та методик, також слухачі будуть отримувати домашні завдання, виконання котрих допоможе зміцнити знання.
Віталій – спеціаліст, котрий не зупиняється на досягнутому, розширяє свій кругозір та завжди може поділитися зі своїми підопічними свіжою актуальною інформацією.

Запис на курси

Передзвонити ?