Увага!!! Незважаючи на те, що наші філії закриті на карантин до 24 квітня, у Вас є чудова можливість пройти наші курси online! Проведіть вільний час з користю! Запишіться на курси online! Отримуйте освіту не виходячи з будинку!
Віталій - Інженер

Курси професійного застосування AutoCAD проводить практикуючий інженер – будівельник, спеціаліст з комп’ютерних систем та інструктор Autodesk – Віталій. Його курс призначений для тих, хто вже має базові навички роботи. Віталій допоможе Вам максимально підвищити ефективність праці, розширити горизонти Ваших професійних можливостей.

На заняттях будуть проводитися конкретні приклади з досвіду викладача. Він навчить Вас працювати не тільки якісно, але й швидко, із врахування стандартного підприємства – роботодавця. На курсі буде розглядатися багато прикладів та методик, також слухачі будуть отримувати домашні завдання, виконання котрих допоможе зміцнити знання.
Віталій – спеціаліст, котрий не зупиняється на досягнутому, розширяє свій кругозір та завжди може поділитися зі своїми підопічними свіжою актуальною інформацією.

Запис на курси

Передзвонити ?