Увага!!! У зв'язку з постійними, частковими, аварійними відключеннями електроенергії компанія змушена перейти на ОНЛАЙН формат навчання. Після стабілізації та безперебійної подачі електроенергії буде знову відкритий доступ для навчання у всіх шести філіях компанії.
Віталій - Інженер

Курси професійного застосування AutoCAD проводить практикуючий інженер – будівельник, спеціаліст з комп’ютерних систем та інструктор Autodesk – Віталій. Його курс призначений для тих, хто вже має базові навички роботи. Віталій допоможе Вам максимально підвищити ефективність праці, розширити горизонти Ваших професійних можливостей.

На заняттях будуть проводитися конкретні приклади з досвіду викладача. Він навчить Вас працювати не тільки якісно, але й швидко, із врахування стандартного підприємства – роботодавця. На курсі буде розглядатися багато прикладів та методик, також слухачі будуть отримувати домашні завдання, виконання котрих допоможе зміцнити знання.
Віталій – спеціаліст, котрий не зупиняється на досягнутому, розширяє свій кругозір та завжди може поділитися зі своїми підопічними свіжою актуальною інформацією.

Запис на курси

Передзвонити ?