Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Декотрим щасливцям посміхається везіння і їхнє дитяче захоплення перетворюється в професію. Людмила є саме такою людиною. Вона – професійний аніматор, режисер. З дитинства ця дівчина полюбляла малювати, а коли дізналася про те, що анімація цілком може стати справжньою професією – зробила остаточний вибір. До речі, її щастю просто не було межі в той момент!

Людмила має досвід аніматором та режисером анімаційних роликів, знімає авторські мультфільми.

Вона завжди захоплювалася комп’ютерами та можливостями, котрі вони відкривають перед людьми. Людмила з успіхом працює над проектами, що пов’язані зі створенням комп’ютерних ігор та анімацією. Останнім часом працювала аніматором та дизайнером ігор, що встановлюються на мобільні пристрої.

На території Учбового Центру вона працює 3 роки. Спілкування з нею надає клієнтам задоволення, бо Людмила вміло пояснює інформацію, а також вона є цікавою особистістю, з котрою цікаво продовжувати розмову.

Запис на курси

Передзвонити ?