Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.
Олена - Комп. Моделювання

Олена – викладач з двома вищими освітами, педагогічною та технічною. З 1999 року працює з продукцією Autodesk, є сертифікованим представником компанії в Україні.
Олена керувала Authorized Training Center Autodesk – авторизованим навчальним центром з проектування Autodesk в Харкові й має сертифікат інструктора.
Займається навчанням студентів за напрямами «3D-анімація», «Ландшафтний дизайн», «Персонажна анімація», «Інженерна та комп'ютерна графіка». Її студенти займають призові місця на всеукраїнському Чемпіонаті серед талановитої молоді, а сама Олена входить в топ-10 кращих викладачів з продуктів Autodesk в Україні.

Навички фахівця:
    • Adobe Design Premium – Photoshop, Illustrator, InDesign, Flash.
    • Знає векторний редактор CorelDRAW Graphics Suite.
    • Досконало володіє і навчає студентів працювати в програмах для створення 3D-графіки Autodesk AutoCAD, Autodesk 3ds Max, Autodesk Maya, V-Ray, Z-Brush.
    • Володіння VueXStream – програма для генерації сцен в 3D.

Студенти Олени перемагають в міжнародних конкурсах в області анімації та дизайну ігор. Так, у 2012 році Олена вивела студента в півфінал номінації Game Design на конкурсі від Adobe Design Achievement Awards.
Крім великого педагогічного досвіду, Олена також є досвідченим фахівцем з практикою в області дизайну. Олена обіймає посаду арт-директора в міжнародному дизайнерському агентстві.

Хобі в Олени багатогранні й цікаві, як і її особистість – тут і малювання, скетчінг, фотографія, і іноземні мови, серед яких такі незвичайні, як корейська й арабська.
У Олени комплексний підхід до навчання, в програмі викладаються основні принципи малюнка, теорії кольору і форм, композиції, фотографії, прикладного мистецтва. Викладач впевнена, що тільки тоді реалізація задуму засобами комп'ютерної графіки буде комплексною.

Запис на курси

Передзвонити ?