Увага!!! У зв'язку з постійними, частковими, аварійними відключеннями електроенергії компанія змушена перейти на ОНЛАЙН формат навчання. Після стабілізації та безперебійної подачі електроенергії буде знову відкритий доступ для навчання у всіх шести філіях компанії.
Павло - Ком. моделювання

Спеціаліст Павло викладає в Навчальному Центрі курси по дизайну, 3D-моделюванню, відеомонтажу та анімації. Він має багаторічний досвід роботи в програмах і виконання замовлень, що об'єднують різні типи дизайнерських завдань. Тому навчання з ним призведе Вас до професіоналізму і допоможе надалі при роботі з реальними замовниками.
У 2009 році перейшов на віддалену роботу і займається фрілансом донині – виконує замовлення по створенню 2D-графіки, фонів, оточення, персонажів, 3D-графіки й візуалізації, а також відеомонтаж, корекцію відео.
З 2003 по 2009 рік працював в Києві в компанії «Вігор-дизайн», яка займається зовнішньою рекламою. Розробляв концепції, створював ескізи й здійснював проекти по візуалізації зовнішньої реклами в 3ds Max.

Навички й додаткова освіта:
    • Протягом трьох років займався в Комп'ютерній Академії ШАГ.
    • Навчався гри на фортепіано в КДМУ ім Р.М.Глієра з 1978 по 1983 рік.
    • Впевнений користувач ПК – офісний пакет Microsoft, робота в інтернеті.
    • Робота з програмами для створення 3D-графіки – V-Ray, 3ds Max.
    • Працює у векторному редакторі CorelDraw і в редакторі растрової графіки Photoshop.
    • Створення анімації в програмах Flash, Adobe After Effects.
    • Монтаж і корекція відео за допомогою Adobe Premier.

Багатий досвід роботи в програмах для створення графіки та анімації дозволив Павлу дізнатися безліч секретів і підводних каменів у використанні цих інструментів. З його допомогою навіть новачок швидко освоїть ці програми і по закінченню курсу буде створювати власні роботи для портфоліо.

Запис на курси

Передзвонити ?