Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Викладач-психолог, бізнес-тренер, має досвід створення та керівництва проектами. Роки успішної психологічної практики, дві вищих освіти та завзяте прагнення до вдосконалення цього викладача, дозволяють вести ефективну викладацьку діяльність, успішно допомагати людям. Оксана має багато вдячних клієнтів в різноманітніших напрямках. У навчанні застосовує ефективні програми та техніки.

Завдяки заняттям з ораторської майстерності кожен зможе навчитися викладати свої думки коротко, оволодіти увагою аудиторії, надавати психологічний вплив на співрозмовника, з легкістю імпровізувати, встановлювати маніпуляцію, не піддаючись їй, спокійно та незворушно відповідати на провокаційні питання. Оксана на своїх заняттях навчить Вас відчувати себе спокійно на публіці, в компаніях, під час захисту диплома. Особливо ці знання знадобляться тим, хто за родом діяльності має постійно спілкуватися з групами людей. Це можуть бути виступи перед колегами, на конференціях та нарадах, проведення презентацій, семінарів, тренінгів та лекцій, складання екзаменів, продажі та реклама.

Запис на курси

Передзвонити ?