Автор та чинний бізнес – тренер, що має сертифікати та багатий досвід викладацької діяльності.
Іміджмейкер – це спеціаліст, котрий є дизайнером вражень. Він завжди зможе створювати цілісний образ, розробить цілу систему. Справжній спеціаліст дозволить людині почати усвідомлювати себе, свою значимість, красу, успіх.

На своїх заняттях Катерина дасть учням всі важливі знання з психології створення іміджу, педагогіки, режисури, акторської майстерності, навчить мові тіла, стилістиці та етиці.

Всі ці знання мають високу цінність для процесу створення образу. Це складний процес, котрий залежить від людини, формує думку спільноти.
Аби самостійно створити імідж необхідна сміливість, усвідомлення своїх не самий кращих якостей та ретельна робота над їхнім усуненням. Тільки після цього можна перейти до створення іміджу, підкресленню достоїнств.

Перші зміни зазвичай стосуються зовнішності. Вони полягають у ретельному догляді за шкірою обличчя, контролюванні міміки. Над своїм тілом також необхідно працювати, опановувати правильні жести, поставу, ходу. Аби грамотно підібрати одяг, зачіску, прикраси необхідний естетичний смак. Під час створення іміджу важливо брати до уваги те, що образ впливає на оточуючих в першу чергу.

Внутрішній розвиток також означає багато. Пройшовши даний курс, слухачі можуть опонувати всі тонкощі роботи іміджмейкера

Запис на курси

Передзвонити ?