Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.
Костянтин - Маркетинг

Костянтин – викладач курсів з маркетингу в Навчальному Центрі, він має багатий досвід бізнес-консультування і безліч прикладів з практики, представлених у вигляді бізнес-кейсів. В ході живого спілкування на заняттях будуть розглянуті соціо-індивідуальні особливості покупця, його потреби. Маркетолог повинен вміти налагоджувати комунікацію з клієнтом, цього Костянтин навчить Вас в першу чергу.
Костянтин має математичну освіту, яку отримав в 1995 році в Київському державному університеті. У 1999 році став кандидатом економічних наук, написав дисертацію по маркетингу. Має сертифікат менеджера від британської Школи бізнесу відкритого університету. Публікувався в Україні та за її межами, написав кілька навчальних посібників з менеджменту.

Досвід роботи у Костянтина дуже різноманітний, але все його робочі місця так чи інакше пов'язані з наукою або бізнесом. Так, Костянтин має наукове звання доцента і є автором десятків наукових статей, в тому числі й в іноземних джерелах, з 1995 року працює консультантом з менеджменту. Обіймав посаду декана економічного факультету, працював директором з маркетингу, викладачем і бізнес-тренером.
Серед особистих досягнень – написав шість підручників, п'ять з яких присвячені маркетингу та менеджменту, а також він є андрагогом (андрагогіка – наука про навчання для дорослих).

Попри те, що Костянтин має серйозний підхід до освітнього процесу, на заняттях з ним Ви не будете тонути в величезній кількості теоретичної інформації. Навпаки, матеріал буде засвоюватися інтуїтивно і легко. Все завдяки самовіддачі педагога і комфортній домашній атмосфері на нашій території. При цьому отримані на курсах знання засвоюються системно і формують необхідну базу для побудови майбутньої кар'єри маркетолога.

Запис на курси

Передзвонити ?