Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.

Викладач має понад 13 років досвіду діяльності в галузі ЗЕД.
Займала та займає керівні посади, володіє широким спектром професійних вмінь, має досвід організації функціонування відділів логістики.

Антоніна успішно будує підсистеми закупівельної, складської, транспортної, фінансової, розпорядчої та інформаційної логістики, логістичного сервісу торгових підприємств.
Володіє технологіями просунення продукції та послуг на ринок, відмінно орієнтується в законодавчих нормативно – правових документах з організації та логістики, вантажоперевезень найрізноманітнішими видами транспорту.

Викладач знає основні процеси виробництва, правові основи закупок, зовнішньоекономічної та митної діяльності, реалізації ф’ючерсних закупок. Це далеко не всі навички викладача, що дозволяє їй доносити інформацію доступно, грамотно навчати слухачів всім тонкощам професії менеджера ЗЕД.

Ця професія вимагає високого професіоналізму. Такий спеціаліст в більшості є вирішальним фактором для успіху компанії на закордонних ринках. Саме йому довіряють побудову та підтримку стосунків з іноземними партнерами, налагодження постачань, контроль дотримання законодавства під час оформлення паперів. Саме тому висока затребуваність та рівень оплати кваліфікованих спеціалістів.

Запис на курси

Передзвонити ?