Заняття адміністраторів готелю – комплексне навчання, котре проводить професійний викладач – практик – Марина Ключева. Вона дасть слухачам вичерпні знання щодо тем основних принципів гостинності, правил функціонування службових підрозділів готелів із врахуванням європейських стандартів. Під час занять викладач приділяє багато часу поведінковим моделям в складних, конфліктних ситуаціях, а також принципам ведення адміністративно – господарчої служби в умовах сучасного готелю.

Готельні курси, котрі проводить викладач, навчать слухачів культурно обслуговувати гостей готелю, створювати для них комфортні умови проживання. Він навчить контролювати своєчасну підготовку готельних номерів для прийому гостей, що прибувають, а також дотримання чистоти.

Пройшовши курси, Ви навчитеся бронювати номери, приймати, розміщувати, інформувати про послуги готелю клієнтів. Також будуть вивчені документи з реєстрації відвідувачів готелю, їхньої виписки, проведення розрахунків та ведення обліку. Ви легко будете складати плани розміщення та прибуття клієнтів та багато іншого.
Під час навчання Марина застосовує авторські техніки, методичні матеріали та вправи.

Запис на курси

Передзвонити ?