Увага!!! У зв'язку з послабленням 2-го етапу карантину відкриття метрополітену і запуску транспорту ми офіційно починаємо роботу з 26-го травня. Навчальний центр працює в звичайному режимі. Також, Ви можете записатись на курси online!

Закінчила Київський національний лінгвістичний університет, професійний філолог китайської мови.

Станіслава у своєму курсі робить акцент на розвитку мовних навичок. Навчаючи слухачів, вона застосовує унікальні навчальні посібники, відео та аудіопідбірки. Заняття викладач вибудовує за багатоступеневою програмою вивчення китайської мови, націленою на розвиток всіх розділів мовної компетенції.
На своїх заняттях Станіслава ознайомить Вас з історією, особливостями сучасного життя Китаю. Таке знайомство допоможе краще зрозуміти мислення носіїв мови, прискорить сприйняття нового матеріалу, підвищить ефективність навчання.

Станіслава формує програму навчання, дотримуючись методик, перевірених часом. Вона застосовує розробки в галузі освіти. Кожен учень гарантовано отримає чудовий результат навчання.

Станіслава – досвідчений викладач – філолог, котрий оптимізує процес навчання, зробить його комфортним та ефективним для кожного окремого слухача.

Запис на курси

Передзвонити ?