Антон - Персидська

Антон викладає перську мову вже понад десять років. При цьому, фарсі для нього – не просто мова, котрою вона володіє досконало. Він по – справжньому захоплена культурою та історією Ірану. Викладач прагне зацікавити своїх слухачів, а не просто запропонувати їм фрази для заучування.

Антон має багатий досвід спілкування з носіями мови, сам тривалий час вивчав та успішно викладав фарсі. Він завжди привносить до процесу навчання щось цікаве, нове, здатне зацікавити слухачів.

Викладач допоможе зануритися в світ Персії, перейнятися її духом, побачити у всій красі її колорит, могутність. Невимушена обстановка, котра є невід’ємною частиною занять із Антоном, допомагає слухачам краще засвоїти матеріал. Мова вивчається за комунікативною методикою, котра сьогодні вважається найефективнішою. У поєднанні з високою кваліфікацією викладача ця методика здатна творити чудеса. З перших занять Ви вже зможете заговорити перською. Допоможуть в проходженні курсу і тематичні вечори, що проводить Антон, лекції, котрі спрямовані на знайомство з культурою носіїв мови.

Запис на курси

Передзвонити ?