Увага!!! Незважаючи на те, що наші філії закриті на карантин до 24 квітня, у Вас є чудова можливість пройти наші курси online! Проведіть вільний час з користю! Запишіться на курси online! Отримуйте освіту не виходячи з будинку!

Надія є професійним репетитором перської мови. Вона має багатий досвід викладання фарсі, як російськомовним та україномовним студентам, як носіям мови.

В процесі навчання Надія орієнтується, в першу чергу, на потреби кожного учня. Програму занять викладач складає самостійно. Надія завжди старанно працює над програмним наповненням курсів. Вона слідкує за новими тенденціями у галузі навчання та втілює на своїх заняттях тільки кращі з них. Саме з цієї причини якість її роботи як викладача, завжди знаходиться на високому рівні.

Надія викладає перську за новими методиками, котрі вона удосконалювала, базуючись на власному досвіді навчання слухачів. Методика, котра лежить в основі – комунікативне навчання. За допомогою діалогу фонетика та лексика засвоюється простіше, граматична своєрідність мови розкривається в повному обсязі та допомагає навчанню.

Завдяки Надії Ви зовсім скоро навчитеся сприймати мову на слух, вести діалог на фарсі не тільки з викладачем, але й із носіями мови. Завдяки використанню аудіювання та аудіо – посібників навчання проходить цікаво та приносить відмінний результат.

Запис на курси

Передзвонити ?