Маргарита – викладач з великим досвідом роботи. Вона має грузинське коріння, постійно контактує з носіями мови. Вона допоможе Вам освоїти основу мови, своєрідне ядро. В це ядро входять унікальні особливості вимови, граматики, вибудовування звуків, ходу мислення. Цей викладач допоможе Вам вивчити справжню грузинську мову.

На жаль, багато людей вивчають не справжню грузинську мову, а російський варіант цієї мови. Це щось на кшталт російсько – грузинського мутанта. Люди застосовують спроби говорити грузинською через російську. Маргарита не використовує цю змішану мову на заняттях, адже не можна намагатися вивчити іноземну мову, думаючи при цьому російською! Виходить, що Вам доведеться спочатку формулювати думку російською, потім переводити її на грузинську в умі, і тільки після того відтворювати вголос грузинською.

Маргарита покаже Вам, що цей шлях ефективний. Вона допоможе Вам думати грузинською, відтворювати те саме ядро мови, але вже без російського посередника.

Викладач забезпечить зняття бар’єру, котрий заважає вивченню мови. Замінить негативні твердження Вашої логіки на позитивні. Ви з легкістю та задоволенням перейдете до успішного вивчення грузинської.

Виконуйте всі вказання та прислухайтеся до порад досвідченого викладача, і тоді все вийде!

Запис на курси

Передзвонити ?