Увага!!! Навчальний центр працює як в онлайн так і офлайн режимі. Можливо навчання у всіх наших 6-ти філіях! У зв'язку з COVID-19, навчання в групах не більш двох чоловік. Також, Ви можете записатись на курси online! Бажаємо міцного здоров"я та 36,6.
Ірма - Грузинська

Ірма – викладач грузинської мови в Навчальному Центрі. Вона отримала диплом з відзнакою за спеціальністю «Журналіст» в Грузинському державному аграрному університеті.
Ірма має багаторічний досвід роботи журналістом в грузинських газетах Меотхме, Бавшвта Комагі.

Відповідно, Ірма не тільки вільно використовує грузинську, а й пише статті цією мовою.
Володіючи грузинською на рівні лінгвіста, Ірма ставить перед собою завдання навчити кожного, хто прийде до неї на заняття, незалежно від рівня підготовки й здібностей.

Досвід роботи фахівця:

• 2003-2006 – працювала в Грузії в редакції газети Меотхе.
• 2006-2007 – працювала в редакції газети Бавшвта Комагі в Грузії.
• 2007-2010 – у зв'язку з закриттям редакції Бавшвта Комагі перейшла працювати на посаду журналіста в редакцію грузинської газети Ломісі.
• З 2011 по 2014 рік – працювала менеджером в туристичній компанії Galaxy City.
• У 2015 році прийнята в Незалежну юридичну організацію захисту прав споживача на посаду секретаря, де пропрацювала до 2018 року.
• З 2019 року працює викладачем мовних курсів в IT-Столиці.
Ірма вільно спілкується російською і грузинською мовами, знає англійську на середньому рівні.

Її методика викладання ефективна і послідовна. Крім вивчення основної лексики, алфавіту, граматики, постановки вимови, Ірма знайомить учнів з побутом, менталітетом, культурно-соціальними особливостями Грузії і її жителів.
Ірма – творча особистість, у вільний від роботи час вона пише картини та в'яже.

Нестандартний підхід вона застосовує також і у викладацькій діяльності. Використовує сучасні методи навчання, знаходить індивідуальний підхід до кожного учня, так що випускники курсу вільно спілкуються грузинською на рівні базової лексики, навіть якщо до цього не вивчали іноземних мов. Поглиблене вивчення грузинської дає вектор розвитку Вашим навичкам і дозволяє знайти роботу в Грузії, вільно спілкуватися з носіями.
Якщо Ви зібралися підтягнути мову або навчитися розмовляти грузинською з нуля, то Ірма – саме той викладач, який Вам потрібен.

 

Запис на курси

Передзвонити ?