Увага!!! У зв'язку з постійними, частковими, аварійними відключеннями електроенергії компанія змушена перейти на ОНЛАЙН формат навчання. Після стабілізації та безперебійної подачі електроенергії буде знову відкритий доступ для навчання у всіх шести філіях компанії.

Євгенія – кваліфікований філолог, перекладач, автор ефективних методик вивчення іноземних мов. Вона допоможе своїм учням вивчити польську мову, познайомить з культурою та історією Польщі. Викладач застосовує сучасні методики, використовує якісні методичні матеріали, підручники, відеозаписи та аудіофайли.

Пройшовши навчання з Євгенією, Ви зможете користуватися польською мовою так само легко, як рідною.

Євгенія в основному надає весь навчальний матеріал під час занять. Однак, не дивлячись на це, учні отримають ще й домашні завдання. Це необхідно для того, аби матеріал міцно засвоювався та слухачі могли вільно застосовувати отримання знання в житті.

У вивчені будь – якого предмету неважливо, технічного чи гуманітарного, велике значення має практика. Польська мова – не виключення. На заняттях Євгенія застосовує комунікативні методики. Це означає, що з цим викладачем мова вивчається подібно тому, як дитина вивчає рідну мову. Спілкування на мові, котра вивчається, дає хороші результати, прискорює процес вивчення та робить його набагато ефективнішим.

Запис на курси

Передзвонити ?