Владислава закінчила філологічний факультет Івано – Франківського педагогічного інституту В. Стефаника, її спеціальність – українська мова та література. Викладач має багатий досвід, на її рахунку десятки щасливих випускників, декілька авторських навчальних посібників із вивчення української мови. Владислава викладає, як розмовну, так і ділову українську мову слухачам всіх національностей та вікових категорій.

Із Владиславою кожен, хто прагне швидко навчитися говорити українською, невимушено володіти мовою в абсолютно будь – яких ситуаціях, досягає своєї цілі. Вже протягом шести років Владислава викладає за своїми власними методиками та програмам навчання. За цей час вона встигла багато разів підтвердити унікальність та ефективність свого підходу до навчання слухачів. З цим викладачем вже з перших занять Ви навчитеся не тільки читати та розуміти, але й говорити та грамотно писати цією співучою мовою.

Завдяки застосуванню інтенсивної методики подачі матеріалу, Владислава досягає відмінних результатів вивчення мови слухачами вже з першого заняття. Вона послідовно розкриє учням всі принципи української фонетичної системи та граматики, допоможе сформувати необхідну лексичну базу, навички усної мови.

Запис на курси

Передзвонити ?