Катя - Японська

Катя закінчила Київський національний університет, факультет філології, її спеціальність японська мова та література. Вона успішно пройшла навчання в університеті Цукуба в Японії, отримавши спеціальність лінгвіста японської мови. Крім того, Катя пройшла мовне стажування в Японії, підвищивши свою кваліфікацію та, черпнувши нових знань, для ще більш якіснішого навчання слухачів. Викладач має стаж проведення занять більше, ніж десять років.

Успіх Каті у навчанні слухачів досягається за рахунок того, що сама вона любить японську мову та культуру Японії, ділиться своїми почуттями з учнями. Вона знайомить Вас з японською мовою зі сторони, з котрої Ви ще не розглядали цю мову. Її незвичний підхід до навчання, незмінно зацікавлює слухачів, захоплює їх, дозволяє пірнути в мовний осередок.

Катя застосовує передові методики навчання слухачів. Вона застосовує аутентичні навчальні посібники, складені для носіїв мови. З цим педагогом Ви освоїте мову швидко та цікаво, отримаєте перші навички застосування японського в житті, зможете мислити та гармонійно висловлюватися цією мовою.

Запис на курси

Передзвонити ?