Увага!!! У зв'язку з послабленням 2-го етапу карантину відкриття метрополітену і запуску транспорту ми офіційно починаємо роботу з 26-го травня. Навчальний центр працює в звичайному режимі. Також, Ви можете записатись на курси online!
Іван - Угорська

Іван жив та навчався в Угорщині, має вищу освіту за професією лінгвіст – перекладач. Закінчив Київські державні курси з вивчення іноземних мов, відділ угорської мови. Він успішно навчає слухачів з нуля, вік та національність значення не мають. Викладач має багатий досвід спілкування з носіями мови, тому пропагандує саме «живу» мову, котрою спілкуються носії. За роки викладання в мовних школах Іван розробив багато допоміжних матеріалів, переробив та втілив в життя десятки різноманітних методик. Обравши кращі з можливих методів навчання угорській мові, він успішно їх застосовує на своїх заняттях в Учбовому Центрі.

З цим викладачем заняття проходять дуже цікаво, матеріал запам’ятовується легко та міцно. Іван – прихильник практичного підходу, відносно викладання, він застосовує варіанти комунікативної методики. Застосування цієї методики незмінно надає відмінні результати. Учні без проблем можуть розмовляти угорською вже після перших занять.

Іван має на своєму рахунку сотні захоплених відгуків від вдячних учнів.

Запис на курси

Передзвонити ?