Альбіна викладає іспанську мову з 2006 року. Кожен, хто ще не розмовляє іспанською, обов’язково заговорить після навчання у неї в групі. Особливість викладання Альбіни полягає у відсутності необхідності заучувати фрази. Вона завжди прагне пояснити як будується слово чи фраза. Таким чином, вона полегшить вивчення мови, адже один раз зрозуміти набагато легше, ніж запам’ятовувати окрему мовну конструкцію.

Альбіна завжди піклується про те, аби учні навчилися сприймати на слух живу іспанську мову. Для підвищення ефективності вона застосовує аудіозаписи, відеоролики. Аби зацікавити та дати максимум знань слухачам, Альбіна використовує іспанські казки, прослуховування новин по радіо та читання іспанських газет.

У освоєнні мови чудово допомагають перекази, бесіди іспанською. Їх в більшій мірі Альбіна пропонує для відпрацювання на заняттях.

Вивчати мову з цим викладачем – веселе та захоплююче заняття. Альбіна допоможе всім, хто цього забажає подолати мовний бар’єр. Викладач дійсно захоплений своєю професією, вона захопить і Вас. Ви полюбите Іспанію та її мову, проникнете ся всіма тонкощами цієї неймовірної країни.

Запис на курси

Передзвонити ?