Увага!!! У зв'язку з послабленням 2-го етапу карантину відкриття метрополітену і запуску транспорту ми офіційно починаємо роботу з 26-го травня. Навчальний центр працює в звичайному режимі. Також, Ви можете записатись на курси online!
Катерина - СЕО Спеціаліст

Катерина проводить викладацьку діяльність на території Учбового Центру досить давно і вона не просто навчає своїх учнів, а й завжди бере активну участь в житті нашого простору.

Вона має дві вищих освіти. До кожного свого учня вона завжди намагається знайти особливий підхід, котрий допоможе їм плідно попрацювати та в майбутньому досягти максимального ефекту. Загалом, на особливому підході будуються стосунки всього Учбового Центру. Кожна людина є індивідуальною і ми завжди враховуємо цей факт.

Якщо Ви бажаєте розкрутити власну платформу, аби вона знаходилася на найвищих позиціях пошукових машин, то Катерина допоможе Вам пізнати все, що має до цього відношення. Катерина це той викладач, котрий розкаже лиш те, в чому впевнена сама та може аргументувати прикладами із життями та фактами.

Запис на курси

Передзвонити ?